Efsane Analist, 7 Altcoin İsmi Verdi: 8x-12x Yapacaklar!

Emre Borsan
Emre Borsan 1 ay önce
16.734 görüntülenme
Efsane Analist, 7 Altcoin İsmi Verdi: 8x-12x Yapacaklar!

Ünlü analist Michaël van de Poppe Chainlink, Polkadot, Binance Coin ve 4 ek altcoin için ralli öngördüğünü söyledi.

Bu 7 altcoin için ralli tahmini

Popüler kripto analisti Michaël van de Poppe, Chainlink (LINK), Polkadot (DOT), Binance Coin (BNB), Cosmos (ATOM), Ethereum (ETH), Fantom (FTM) ve SKALE (SKL) için ralli öngörüyor. Yeni bir YouTube strateji oturumunda Van de Poppe, 163.000 abonesine Chainlink’in merkezi olmayan oracle ağının ilk %20’ye varan düşüşlerinden sonra toparlanacağını söyledi. Analist Chainlink’in 4,50 dolardan 5 dolara düştüğü bir durum göreceğiz ve gerçekten yakın, inanıyorum dedi. Sonrasında 2023’te bir yerde [yaklaşık 17 dolara] doğru gerçekleşen bir rahatlama rallisi gördüğünü ekledi. Chainlink bu yazıyı yazarken 5,62 dolardan el değiştiriyor.

Efsane Analist, 7 Altcoin İsmi Verdi: 8x-12x Yapacaklar!

Polkadot, şu anki 4,51 $ değerinden %432’ye kadar yükselebilir. Analist, Polkadot’un aradaki seviyelere doğru bir ralli getireceği gerçeği göz önüne alındığında, portföye eklenecek bu varlıklardan birinin kesinlikle Polkadot olacağını düşünüyorum dedi. Tahmini ise 16 ila 24 dolar arası olabilir. Van de Poppe, Cosmos’un şimdiden toparlandığını ve muhtemelen yükselmeye devam edeceğini söylüyor. Cosmos için “Sanırım [25,97 $’da] tekrar zirveyi kırdığında, tıpkı 2019 ve 2020’de gördüğümüz gibi bir rahatlama rallisi olarak bu bloğa [yaklaşık 35,00 $’a kadar] doğru bir tür yükseliş yaşayacağız.” açıklamasını yaptı. Yazma sırasında, Cosmos 10.10 dolardan el değiştiriyor.

BNB ve SKL

Daha sonra, kripto borsası Binance’in yerel tokeninin mevcut fiyat seviyesinde destek bulduğunu söylüyor. Van de Poppe’nin grafiğine bakıldığında, BNB’nin Haziran ayına kadar 400 dolara yükseleceğini tahmin ediyor. Analist şuan 233 $’lık destek seviyesinde olduğunu ve Bitcoin bu noktada çok fazla düşmeyecekse, portföyünüzdeki en büyük borsaya sahip olmanın kötü bir durum olmayacağına inandırıyor açıklamasını yaptı. Ayrıca piyasalar tersine dönecekken bile daha büyük kazanan BNB dedi. Bu yazının yazıldığı sırada, BNB’nin değeri 245,71 dolardır.

Analist, SKALE’nin 0,0250$’lık önemli bir fiyat seviyesini kırması durumunda yükselmeye devam edeceğini söylüyor. Analist altcoin için şu açıklamalarda bulundu:

“0,025 doları kırmaya başlarsa, tüm bu yüksekleri ortadan kaldıracak ve [0,200 dolara] doğru oldukça hızlı bir şekilde toplanmaya başlayacak, yani esasen küçük bir portföye ayırırsanız, bu yıl boyunca 8x ila 12x olabilir. ” SKALE, yazı yazılırken 0,0211 dolardan el değiştiriyor.

ETH ve FTM

Van de Poppe, Ethereum konusunda anlaşmanın yapıldığını söyledi. Ayrıca kendi küçük ticareti 8 bin dolar yaptığını belirtti. Ardından bu yılın başlamasıyla nihayet ticarete odaklandığını ve güzel günler açıklamasını sözlerine ekledi. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere Ethereum, anlık olarak 1,252 dolardan işlem görmektedir.

Efsane Analist, 7 Altcoin İsmi Verdi: 8x-12x Yapacaklar!

Poppe, ralliye devam etmemizin makul göründüğü bazı bakış açıları izliyorum diyerek FTM’yi işaret etti. FTM’nin harika göründüğünü söyledi. Likiditesinin alındığını ve daha yüksek olduğunu belirtti. Ardından “0,2060$’da yeniden test etme agresif bir giriştir” dedi. Sonrasında ise 0,216$’daki direncin temizlendiğini söyleyip 0,25$’ı işaret etti. FTM anlık olarak 0,21 dolardan işlem görmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

FED Tutanakları Açıklanıyor! 8 Altın Analisti, Sıradakini Açıkladı!
FED Tutanakları Açıklanıyor! 8 Altın Analisti, Sıradakini Açıkladı! Altın fiyatları, dolardaki gerilemenin desteğiyle Çarşamba günü yükseldi. Bununla birlikte yatırımcılar, Fed’in sıkılaştırma patikasına ilişkin ipuçları sunabilecek Aralık ayı Fed Tutanakları için beklemede kalıyor. Bu bekleyişin ortasında analistler piyasayı yorumluyor ve tahminlerini paylaşıyor. “Fed tutanakları, dolar ve...
Vural Erkan 1 ay önce