Tahminleriyle Efsaneleşen Analistten “LINK, Cardano, Tezos ve VET” Tahminleri!

new coin 1
new coin 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto stratejisti ve traderı Michaël van de Poppe, Cardano ve VeChain için alt hedeflerini çizerken Chainlink ve Tezos için ralliler beklediğini söylüyor. Kriptokoin.com olarak sizler için derledik.

“Tezos 0,0002 BTC için hazır olabilir”

Bir strateji oturumunda Michaël Van de Poppe, 132.000 YouTube abonesine, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’in (LINK), kripto paranın tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 50 doların üzerine çıkması için büyük bir ralli başlatmadan önce düzeltme yaptığı geçen yılın sonlarında fiyat hareketini yansıttığını söylüyor:

Bu aşamada, buna da yaklaştığımızı varsayıyorum. Destek için baktığımız alan nedir? 22 dolar civarında alan, 20 dolar civarında alan buraya doğru hazırlanıyor. Daha yüksek bir dip yapıyor, devam, başka bir yeniden test ve sonra devam etmeye başlayabiliriz.

Michaël Van de Poppe’ye göre, Chainlink’in şu anki 27 dolar değerinden %77’nin üzerinde bir potansiyel artışı temsil eden 48 dolara kadar yükselmesini bekliyor. Traderın listesindeki bir diğer kripto para ise akıllı sözleşmeler platformu Tezos. Michaël Van de Poppe’ye göre Tezos, Bitcoin’e (XTZ/BTC) karşı yükseliş eğiliminde görünüyor ve hedefini 9,57 dolar değerinde olan 0,0002 BTC’de vurmaya hazırlanıyor:

XTZ, 0,0002 BTC için hazır olabilir.

LINK
Kaynak: Michaël Van de Poppe / Twitter

Tradera göre Cardano önce dibe vuracak

Cardano’ya gelince, Michaël Van de Poppe, Ethereum rakibinin boğa eğilimini sürdürmeden ve 0,000065 BTC’de (3,11 dolar) hedefine ulaşmadan önce muhtemelen 0,000046 BTC (2,20 dolar) civarında bir destekte dibe vuracağını söylüyor:

Şimdiye kadar Cardano için çok iyi.

Cardano
Kaynak: Michaël Van de Poppe / Twitter

Tedarik zinciri yönetim platformu VeChain’e (VET) bakıldığında Michaël Van de Poppe, kriptonun 0,90 dolarda bir dip bulduğuna inanıyor.

VET büyük olasılıkla dipte.

VET
Kaynak: Michaël Van de Poppe / Twitter

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Tahminleriyle Efsaneleşen Analistten “LINK, Cardano, Tezos ve VET” Tahminleri!