Efsanevi Analist: Altcoin’lerden Çıktım! BTC ve ETH Bu Diplere Gidiyor

shutterstock 1370898638
shutterstock 1370898638
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tanınmış bir kripto stratejisti ve analisti, BTC ve Ethereum’un derin bir düzeltme için hazır olduğuna inandığı için altcoin pozisyonlarından çekildiğini söylüyor.

Smart Contracter: BTC ve ETH düşecek! Bu nedenle altcoin pozisyonlarımdam çıktım

Sektörde “Smart Contracter” olarak bilinen analist, 165.600 takipçisine, Bitcoin’in (BTC) 40.000 doların altına düşeceğini, Ethereum’un (ETH) 3.000 doların altına düşebileceğini öngördüğünü söylüyor. Smart Contracter konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Ne kadar boğa görünebileceklerini düşünmeme rağmen, birçok altcoin pozisyonumdan kar elde ettim. BTC ve ETH’nin daha derin C dalgaları oluşturmak üzere olduğunu düşünüyorum. Her ikisinin de Temmuz ayının en düşük seviyelerinden elde ettikleri 5 dalga artışını düzelterek sırasıyla 36.000 ve 2.600 dolara düşüşü her şeyi etkileyecek.

Dikkat: Kurumsal Ellere Ulaşacak Altcoin, Bir Düzeltme Görebilir!

Smart Contracter, bu 4 altcoin’i izliyor!

Smart Contracter, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan piyasa katılımcılarının psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden teknik bir analiz yaklaşımı olan Elliott Wave teorisine güveniyor. Teoriye göre, bir varlık bir yükseliş trendinde beş dalgalı bir döngüyü tamamladıktan sonra önemli bir düşüş (ABC dalgası) geçirir. Son zamanlarda Smart Contracter, olası ralliler için Solana (SOL) ve Ethereum rakibi Avalanche’a (AVAX) baktığını söyledi. 

Analistin radarındaki diğer kripto paralar, sentetik varlıkların ticaretine güç veren bir kripto para birimi olan Synthetix (SNX) ve stablecoin merkezi olmayan borsası Curve Finance’in yönetim tokeni olan Curve (CRV). Smart Contracter, Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Ayrıca Smart Contracter, Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara doğru geri çekilirken genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti ve bildi.

Tecrübeli kripto para analisti Bitcoin ve ETH tahminlerini paylaştı. On-chain metrikleri BTC ve ETH için neler söylüyor? İşte ayrıntılar.

Michaël van de Poppe: Bitcoin için görünüm hala oldukça iyi

Smart Contracter, Bitcoin fiyatında kısa vadede düşüş beklerken, diğer kripto analisti Michaël van de Poppe, BTC’nin kilit destek seviyesini 47.000 doların üzerinde tuttuktan sonra 50.000 dolara doğru bir ralli başlatmanın eşiğinde olduğuna inanıyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik şu yorumlarda bulunuyor:

Bitcoin için görünüm hala oldukça iyi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Efsanevi Analist: Altcoin’lerden Çıktım! BTC ve ETH Bu Diplere Gidiyor