Efsanevi Analist, “Bu Altcoin Fırlayacak” Dedi ve Giriş Seviyelerini Verdi!

executium 999WKOMULPQ unsplash1 scaled 1
executium 999WKOMULPQ unsplash1 scaled 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, Bitcoin’in 55.000 doların üzerinde 90 günün en yüksek seviyesine yükselmesinin ardından popüler altcoin Cardano (ADA)’nun sıradaki hamlesini analiz ediyor. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte analistin tahminini inceleyelim…

Michael van de Poppe, Cardano için potansiyel giriş noktalarını vurguluyor

Yeni analizinde analist Michael van de Poppe, USD grafiğinde popüler altcoin Cardano için potansiyel giriş noktalarını vurguluyor ve kripto paranın dibe yakın olduğuna inandığını söylüyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu noktada popüler altcoin Cardano’dan satın almak istiyorsanız, bence bu aralıkta herhangi bir yere bakmak istersiniz, bölgede 2,45 dolar civarında agresif. Ayrıca 1,75 dolara düşersek, bu bir giriş noktası.

Bu 6 Altcoin Yatırımcılarının Dikkatine: İşte Olacaklar!

Michael van de Poppe: ADA fiyatı 3.10 dolara yaklaşacak

Kripto analisti, popüler altcoin Cardano’nun daha yükseğe tırmanmaya devam etmesini ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.10 dolara yaklaşmasını beklediğini de vurguluyor. Michael van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Peki bu noktada ne bekleyeceğiz? Tüm zamanların en yüksek bölgesine doğru birazcık Cardano ile USDT‘ye karşı geri adım atacağımızı varsayıyorum, tıpkı Kasım 2020’de gördüğümüz gibi. Tümü ağır bir şekilde hızlanmaya başlamadan önce yüksek bir bölge…

Michael van de Poppe: Bu seviye altcoin için kritik görünüyor!

Bitcoin (ADA/BTC) karşısında Cardano’ya bakan Michael van de Poppe, paritenin yükseliş trendini nasıl yeniden başlatabileceğini özetliyor. Ancak, boğalar 0,0000464 BTC’nin üzerine çıkamazsa Michael van de Poppe, paritenin 0,00003785 BTC (2,04 dolar) ile 0,000032 BTC (1,72 dolar) arasında düşebileceğini söylüyor. Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının ilk çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak tahmin etti.

Coinbase, Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Sert Yükseldi

Ayrıca ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz dönemlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Analist, Şubat ayında önemli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü doğru öngördü. Michael van de Poppe, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de doğru öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı başka kripto para tahminleri de var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Efsanevi Analist, “Bu Altcoin Fırlayacak” Dedi ve Giriş Seviyelerini Verdi!