Reklamı kapat

Efsanevi Analistten LUNC Tahmini: Bu Seviyelere Gidiyor!

1 görüntülenme

Terra LUNA Classic’in (LUNC) 1 dolarlık fiyatı geçeceğine inanmamasına rağmen, Michaël van de Poppe, token için kısa vadeli yükseliş hissiyatını dile getirdi. İşte detaylar…

Michael van de Poppe, LUNC için yükseliş tahminini açıkladı

Ünlü kripto analisti Michaël van de Poppe, Pazar günü attığı bir tweette, LUNC’nin güç gösterdiğini söyledi. Tokenin 0,00045 dolarlık fiyat noktasını talep edebileceğini belirtti. Analist, “LUNC güç gösteriyor, çünkü başka bir kırılma daha gerçekleşti,” dedi. Ayrıca aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Şu anda direnç, kırılma ve direncin destek olması = uzun bölge. Aksi takdirde, potansiyel bir oyun için 0.0003 dolar civarında uzun pozisyon arıyor olurdum. 0,0036 dolar kırılırsa, 0,0045 doları göreceğimizi varsayıyorum.

Analist: Asla 1 doları geçemeyecek

Ağustos ayının sonunda van de Poppe’un, tokenin topluluk tarafından belirlenen 1 dolarlık fiyat hedefini asla geçemeyeceğine inancını dile getirdiğini belirtmekte fayda var. Analiste göre, bunun nedeni basit matematikti. Ancak van de Poppe’nin duyguları LUNC topluluğunu yıldırmadı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi o zamandan beri, LUNC topluluğu tüm on chain işlemlerde yüzde 1.2’lik bir vergi yakma uyguluyor. Ayrıca Binance’i LUNC ticaret faaliyetinden elde edilen tüm ticaret ücretlerini yakmaya zorladı. Böylece token arzını 6.9 trilyondan 10 milyar dolara indirmeyi planlıyorlar.

TerRarity.io verileri, mevcut durumda bir hafta içinde yaklaşık 3.4 milyar LUNC yaktığını gösteriyor. LUNCBurner verileri verginin bugün 53.4 milyon LUNC yaktığını gösteriyor. Her iki platform da günlük ortalama 300 milyon LUNC’luk yakım kaydediyor. Merakla beklenen Binance yakımına ilişkin veriler henüz açıklanmasa da beklenti, token fiyatının hafta sonu boyunca önemli ölçüde yükselmesine neden oldu.  Binance’in yakıma dair ilk verileri, yarın açıklanacak.

Fiyatta son durum nedir?

Şu anda Terra Luna Classic, yüzde 6.4’lük bir düşüş ile 0.000326 dolardan el değiştiriyor. Kripto para birimi, günlük bazda 0.0003505 dolara kadar yükselmişken 0.000317 dolarlık düşüş kaydetti. Yine de coin, son 7 günde yüzde 66 oranında yükseliş yaşadı. Bir hafta önce coin’in fiyatı 0.000209 dolar civarında idi. Bilindiği gibi LUNC, Mayıs ayında Terra ekosisteminin çöküşünden bu yana ilgi görüyor.

Ekosisteme daha önce yatırımcı yapmış olan birçok kişi, bu coin’i sağlamlaştırmaya çalışıyor. Yakım da bu çabalardan bir tanesi. Genel olarak arzı azaltmak için coin yakımları geniş çapta yapılsa da, LUNC’a yönelik olan şey, kripto para işlemi yaparken aynı zamanda herkesin yardımıyla arzı azaltmak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Credit Suisse ve Deutsche Bank Krizi: Bankalar Boşaltılıyor! Credit Suisse şu anda likiditesi ve sermaye pozisyonuyla ilgili aylarca süren söylentilerin ardından hayatta kalma mücadelesi veriyor. Deutsche Bank hisselerinde ise büyük düşüş oldu. Yani, en yoğun spekülasyonlardan bazıları, büyük finans kurumlarını kuşattı. Her ikisi de hisse...
Aslı Dinçer 2 ay önce