Efsanevi Yatırımcıdan “Ses Getirecek” Altın ve Bitcoin Yorumu!

xfdsymos
xfdsymos
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Efsanevi yatırımcı Bill Miller, Bitcoin ile karşılaştırıldığında altın’ın ne kadar eski olduğunu vurguluyor. Bill Miller’e göre, altın bir “at arabası” ve Bitcoin ise ferraridir.

Bill Miller: Altın bir “at arabası” Bitcoin ise Ferrari!

Yatırım efsanesi Bill Miller, çok konuşulacak açıklamalara imza attı. Bill Miller, Bitcoin‘in altın’ın yerini almasıyla ilgili anlatıya ağırlık verdi. Eski Legg Mason CIO’su, en büyük kripto para birimini bir Ferrari arabasıyla karşılaştırırken, sarı metal ona at arabası günlerini hatırlatıyor. Geçen Haziran Bill Miller, Bitcoin’in destansı boğa koşusundan önce, en büyük kripto para birimini “turbo yüklü altın” olarak tanımladı.

Tsunamik Dalga Mı? 3 Analist, Altın Fiyatını Yorumladı!

Bill Miller, 2014’te Bitcoin’i baştan sona kucaklayan ilk Wall Street’lilerden biriydi. 2.000’lerin sonlarında küresel mali kriz sırasında net değerinin yüzde 90’ını kaybettikten sonra, milyarder statüsünü Bitcoin ve Amazon’un yardımıyla geri aldı. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, milyarderin yatırım fonu Miller Opportunity Trust, Eylül sonunda Grayscale Bitcoin Trust’ın 1,5 milyon hissesine sahip olduğunu duyurdu.

Bitcoin, 50.000 dolar seviyesini yeniden kazanmaya yaklaştı

Bugün erken saatlerde Bitcoin, hafif bir geri çekilmeden önce 50.000 dolar seviyesini yeniden kazanmaya yaklaştı. Bazıları modası geçmiş ve eski moda olduğu için altını eleştirirken, diğerleri bunu en büyük yatırım olarak görüyor. Bridgewater Associates CEO’su Ray Dalio Bitcoin yerine parlak metali tercih ediyor. Çünkü altın binlerce yıldır bir değer deposu görevi görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Efsanevi Yatırımcıdan “Ses Getirecek” Altın ve Bitcoin Yorumu!