Eğer Yeterince Bitcoin’iniz Varsa Cristiano Ronaldo ile Tanışabilirsiniz

mcgregor
mcgregor 31 Ekim 2017
4 görüntülenme

Hayatınız boyunca kahramanınızla buluşmayı hayal ettiniz mi? En sevdiğiniz şarkıcı ya da futbolcunuzla tanışmak için ne kadar öderdiniz? Ve bu ödemeyi dijital para birimleriyle yapmak isterseniz ne olacak?

Bir çevrimiçi fon toplama müzayedesi platformu olan CharityStars, ödeme metodu olarak Bitcoin’i kabul etmeye başladığını ilan etti.

Cristiano Ronaldo için Bitcoin

Birkaç gün önce, 36.000 dolar değerindeki Bitcoin teklifiyle, açık artırma galibi olan kişi futbol dünyasının süperstarı Cristiano Ronaldo ile tanışma fırsatı yakaladı. Bu açık artırmadan elde edilen gelir, engelli çocuklara ve ailelerine eşsiz deneyimler kazandıran dernek olan Forever Dream Vakfı’na bağışlanacak.

CharityStars’ın kurucu ortağı ve CEO’su Francesco Nazari Fusetti şunları söyledi:

“CharityStars, bağış toplama endüstrisinin ön saflarında olmaya çalışıyor. Dolayısıyla, kripto para birimlerini platformumuza entegre etmek, bağışçılar için daha fazla şeffaflık sağlamak ve 500 hayır kurumunun daha fazla para toplamasına yardımcı olmak doğal bir hareket.”

Yardımsever VIP’ler

Müzayede, CharityStars platformu aracılığıyla yapılıyor. Sadece ünlüleri bir araya getirip kullanıcılarla buluşturmakla kalmıyor aynı zamanda Amnesty International, Breast Cancer Now, Save the Children, Croce Rossa Italiana, Operation Smile, Make a Wish gibi diğer vakıflara da yardımda bulunuyorlar.

Platformda, Vivienne Westwood, Giuseppe Cipriani, Leo Messi ve daha birçoğu ile bir akşam yemeği veya toplantı yapmak için çaba sarfeden VIP kullanıcılar var. İtalyan MotoGP şampiyonu Valentino Rossi de eski motosikletini açık artırma kazananına vermek bu platforma üye olmuş durumda.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

İsmail Hakkı Polat NTV’de yanıtlıyor: Bitcoin Nedir? Türkiye’ye Bitcoin’i tanıtan öncü isimlerden, Dijital Dönüşüm Derneğinin Başkanı İsmail Hakkı Polat NTV’de “Bitcoin nedir” sorusunu yanıtlıyor. NTV’deki yayında İsmail Hoca Bitcoin’in işlem hacminden, kara para aklama alanında kullanımına, Bitcoin’in en küçük para birimi Satoshi‘den Bitcoin fiyatına...
Kubilay Öztürk 31 Ekim 2017