Reklamı kapat

Ekim 2022’de Satın Alınacak En İyi 5 Altcoin Açıklandı!

0 görüntülenme

2022 altcoin piyasası için en kötü yıllardan biriydi. Kripto yatırımcıları, tüm zamanların en yüksek seviyesinden büyük fiyat düşüşleri gördü. Bununla birlikte, toparlanmak için hazırda bekleyen birçok altcoin var. Hangileri olduğunu öğrenmek üzere, analist Rudy Fares’in listesinden en iyi 4 projeye bakalım.

İşte Ekim ayı izleme listeniz için 5 altcoin

Chainlink (LINK)

Chainlink, küresel olarak birbirine bağlı akıllı sözleşmelerin dahil edilmesini sağlar. Ayrıca, off chain kaynaklardan on-chain akıllı sözleşme veri sağlamak için oracle’ları kullanan merkezi olmayan bir node ağıdır. Ağın 2019’da piyasaya sürülmesinden bu yana, Blockchain’ler ile harici veriler ve olaylar arasında güvenli iletişim sağladı. Bu tür veri akışları, örneğin hisse senedi fiyatlarını ve spor etkinliklerinden elde edilen sonuçları içerir.

Satın Alınacak En İyi 5 Altcoin

Kısa süre önce Chainlink, Chainlink Build’i duyurdu. Chainlink BUILD, Chainlink hizmet sağlayıcılarına ağ ücretleri ve diğer teşvikler vaatleri karşılığında Chainlink hizmetlerine gelişmiş erişim ve teknik yardım vererek, Chainlink ekosistemi içindeki erken aşamadaki ve yerleşik projelerin büyümesini hızlandırmayı amaçlıyor. Topluluklar arasındaki ekonomik teşvikler uyumludur. Bu, her iki ekosistemin uzun vadeli sürdürülebilirliğini destekler.

Polygon (MATIC)

Polygon, Ethereum Blockchain için bir ölçeklendirme yöntemidir. İşlemleri daha kolay ve hızlı hale getirir. Ethereum’da gerçekleşen işlem hacmini daha eşit bir şekilde yaymak için Polygon, “side chain” kullanır. Temel olarak bir katman 2 çözümü olarak buna odaklanır.

MATIC fiyatı son 2 aydır düşüşte düzeldi. Ancak, fiyatları yükseliş trendinin devamının bir parçası olarak artmak üzere. Ekim ayının kriptolar için her zaman yeşil olduğu bilindiğinden, MATIC, Ekim ayından itibaren eğiliminin devam ettiğini onaylayabilir.

Cardano (ADA)

Cardano, Ekim 2022’de satın alınacak en iyi 3.kripto olarak konumlanıyor. Aslında, en umut verici kripto para projelerinden biridir. Cardano, şu anda mevcut en gelişmiş ve en sevilen hisse ispatı kripto para birimi olduğu için iyi bilinmektedir. Cardano şüphesiz en hakemli ve titizlikle oluşturulmuş Blockchain platformlarından biridir. Ayrıca kripto para dünyasında hiç kimse buna itiraz edemez. Varsa, çok az sayıda diğer kriptolar bu atamaya hak iddia edebilir. Sağlam emsal inceleme yöntemleri ve süreçleri, bu PoS coin’in Ethereum ile düzgün bir şekilde rekabet etmesini sağlar.

Cardano sıklıkla üçüncü nesil kripto para birimleri olarak tanımlanır. Ethereum ve Bitcoin sırasıyla birinci ve ikinci nesil olarak hizmet eder. Bununla birlikte, fiyat açısından, ADA fiyatı tarihsel olarak önemli ölçüde daha performans gösterdi. Ancak her kripto gibi 2022’de bir miktar tökezledi. Bu nedenle, özellikle fiyatlar şu anda güçlü bir destek alanında olduğundan, yaklaşan yükseliş beklentisiyle ADA’yı ucuza satın almak iyi bir fikir olabilir.

Uniswap (UNI)

Uniswap, aynı zamanda bir kripto para olarak da işlev gören Ethereum tabanlı DEX platformudur. Blockchain açık kaynaktır ve herkesin rahatça düzelmeyebilmektedir. Uniswap DEX işlevi görür ve kullanıcılara eşler arası pazar yapımı için platformuna erişim sağlar. Bu işlemler, herhangi bir geleneksel DEX işlemi gibi bir komisyoncuya veya üçüncü bir tarafa ihtiyaç duymaz. Bu girişimin olmaması nedeniyle kullanıcılar için çalıştırması ve kullanması daha ucuzdur.

CoinGecko’dan alınan verilere göre, Uniswap şu anda en büyük merkezi olmayan borsadır. Yazım sırasında, %43.2’lik büyük bir piyasa payına sahiptir. Tüm ana kripto para birimleri arasında, önceki aydaki en güçlü toparlanmalardan birini gösterdi.

Ripple (XRP)

Ripple, Ekim 2022’de satın alınacak en iyi 5 altcoin listesinde 1 numara. Son zamanlarda, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, özet karar için bir talepte bulundu. Bu, temel olarak mahkemeden gelen en az bir iddia hakkında özet karar talebidir. Önerge kabul edilirse, söz konusu sorunlar yargılama yapılmadan çözülür. Bu, Ripple için büyük bir kazanç sağlayacaktır, çünkü büyük bir ücret ödeyerek anlaşmaları gerekmeyecek.

Bir Ripple zaferi olasılığı şu anda oldukça güçlü. Twitter hesabında, Ripple şirketinin avukatı, yasal konuların nasıl geliştiğine dair güncellemeler yayınlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Son Çöküşü de Bilen Analistten Felaket Ethereum Tahmini! Ethereum Blockchain’inin yerel tokenı olan Ethereum (ETH) için düşüş eğilimi artmaya devam ediyor. ETH gün içerisinde Temmuz’un en düşük seviyeleri olan olan 1.290 dolar civarında işlem gördü. Ancak bazı analistler, piyasa değerine göre en büyük altcoin’in, bu...
Aslı Dinçer 2 ay önce