Reklamı kapat

“Ekim’de Altcoin Patlaması Başlıyor “Analist, Coinleri Duyurdu!

0 görüntülenme
Ekim'de Altcoin Patlaması Başlıyor

Bitcoin Eylül ayını bu yılda kırmızı kapattı. Boğalar, 30 Eylül’de fiyatı 20.080 doların üzerine taşıyamadılar. Bu durumda altcoin piyasasını düşük hacimle işlem görmeye zorluyor. Şimdi, tanınan bir kripto para analisti, bir altcoin sektörünün patlamaya yakın olduğunu söylüyor.

Justin Bennett, bu altcoin piyasanın raydan çıkmak üzere olduğunu söylüyor

Popüler kripto analisti Justin Bennett, altcoin piyasasının raydan çıkmak üzere olduğu konusunda uyarıyor. Analiste göre, altcoin’lerin piyasa değeri “Ekim ayında büyük bir şey için hazırlanıyor”.

Ekim'de Altcoin Patlaması Başlıyor

Bennett, paylaştığı grafiğe Ethereum (ETH) ve VeChain’i (VET) etiketliyor. Analiste göre bu iki proje uygun koşullarda Ekim ayında sert hareketler yapacak. Yazım sırasında, son 24 saat ve geçen haftaya göre sabitti. VeChain ise %1,5 civarında düşüşle 0.02305 dolardan işlem görüyor.

Justin Bennett’e göre VeChain yeniden canlanmaya hazır

VeChain temelde, tedarik zinciri çözümleri için akıllı sözleşmelerinde VET token kullanır. Altcoin geçen yıl ayı piyasasının zirvesinde popülerdi. Ancak o zamandan beri altcoin piyasasının çoğunluğu ile birlikte hızla düştü. Ancak Bennett, VET’in hala bir geri dönüşe başlamaya hazır olduğunu iddia ediyor:

VET, Ağustos’tan bu yana düşen kama formasyonu ile birlikte bu düşük aralıkta çekici görünmeye başlıyor. Ekim ayı için bu bölgede oyunlar yapabilir

Ekim'de Altcoin Patlaması Başlıyor

Bennett, yukarıdakini yayınladıktan birkaç saat sonra başka bir grafik paylaştı. Bu sefer başka bir teknik analizle hipotezini kanıtladı.

Ekim'de Altcoin Patlaması Başlıyor

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, VeChain fiyatı geçen yıldan bu yana ATH fiyatından %90’dan fazla değer kaybetti. Benzer şekilde, Ethereum’da 4,891.70 dolar zirvesinden %70 indirimli işlem görüyor. Merakla beklenen merge yükselmesi ETH fiyatında beklenen etkiyle sonuçlanmadı. Bazı metrikler daha fazla düşüşün

Ethereum yatırımcıları, bu 3 metriğe dikkat

Bunlardan ilki; ETH’nin sosyal hacminin geçen ay boyunca durgun kalmasıydı

Altcoin etrafındaki duygu da çok olumlu değildi. Bununla birlikte Ethereum’un ağırlıklı duygu metriği kırmızı renkte duruyordu. Böylece, yatırımcıların performansından memnun olmadığı gerçeğini açıkça ima ediyor. ETH’nin Piyasa Değerinin Gerçekleşen Değere (MVRV) oranı geçen ay düşüşteydi. 29 Eylül itibarıyla bu değer -%42,83 olarak gerçekleşti. Bu, ETH’nin şu anki fiyatından düşük değerde olduğu gerçeğini ortaya koyuyor.

Ethereum’un günlük aktif adres metriği bir miktar artış gördü ancak daha büyük ekosistem için çok etkileyici değildi.

Bununla birlikte, aşağıdaki grafikten, ETH’nin validatörlerine çok fazla değer sağlamadığı sonucuna varılabilir. Her validatör sağlanan yatırım getirisi düşüşteydi. Bu aynı zamanda validatörlerin ETH’lerini stake etmeleri için muhtemelen daha az teşvik olacağını da gösterdi.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Ethereum uzun bir süredir 1.400 dolar bölgesinin altında işlem görüyor. Bu nedenle, yukarıdaki metrikler, uzun vadede Ethereum karamsar bir görünüm ortaya koyuyor. ETH’nin kârdaki arzı, Eylül başında 52 milyondan basın sırasında 44 milyona kadar giderken çok zarar gördü.

Bununla birlikte, Ethereum balinaları sürekli olarak altcoine ilgi gösteriyor. 28 Eylül’de, balina aktivitesini izlemeye adanmış bir hesap olan WhaleStats, Ethereum’un en iyi 1000 ETH balinası tarafından en çok satın alınan kripto para birimlerinden biri olduğunu tweetledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Solana Yine Çevrimdışı Oldu
Solana Yine Çevrimdışı Oldu: SOL Sert Düşüyor! Solana ağı yanlış yapılandırılmış tek bir node operatörü nedeniyle bugün büyük bir kesintiye uğradı. SOL fiyatı kesintinin ardından %6 değer kaybetti. Solana yeniden çöktü Geçen yılın Eylül ayında 14 saat boyunca kapalı kaldıktan sonra, Solana neredeyse 1...
Buğra Çağlar 2 ay önce