Analist, Ekim’de İzlenecek 5 Altcoin’i Açıkladı: Boğa İzleri Var!

photo 1593693044238 f14e5b164e75
photo 1593693044238 f14e5b164e75
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto analisti Paul Barron, bir aylık kanıtlanmış rekor seviyelere sahip Ekim ayında izlenebileceğini düşündüğü en iyi 5 altcoin projesini paylaştı. Listede Cardano ve Solana büyük altcoin’lerin yanında, yeni ortaklıklara imza atanlarda var. İlk sırayla başlayalım…

Altcoin Solana daha fazlası için geri dönebilir

Paul Barron göre, Solana sistemindeki projelerin yanı sıra Solana’nın kendisi de son mainnet sorunu nedeniyle aşağı doğru ilerliyor. Analist, bunun daha fazla Solana biriktirmek veya bir giriş noktası bulmak ve SOL oyuna geri dönene kadar beklemek için iyi bir zaman olduğunu düşünüyor:

Solona ile şimdi ve Kasım arasında iki şey olacak. İlk şey, insanların bu mainnet sorunu hakkında kısa süreli bir belleği olacak. İkincisi ise Solana’yı tam bir düzeltme içinde göreceğiz. Şu anda 140’larda, muhtemelen Solana’nın 130’a düştüğünü göreceğiz. Ve bence bu, yeniden giriş noktası gördüğümüz fırsat.

Ekim'de İzlenecek 5 Altcoin Projesi:

Ayrıca analist, son gerilemeye rağmen Solana vadeli işlem piyasalarının toplam açık pozisyonunun iki ayda %640 artışla 1 milyar dolar olduğunu ekliyor:

Bu rakam Solana’nın türev piyasasını Bitcoin ve Ether’in ardından üçüncü en büyük pazar yapıyor. Bu veriler, yatırımcıların ekosisteme olan ilgisini doğruluyor.

Altcoin projesi Fantom, bu ortaklıklarla patlayabilir:

“Ethereum katili” olarak adlandırılan en son altcoin projelerinden olan Fantom (FTM), analistin listesinde ikinci sırada yer alıyor. Barron’un dediği gibi, Fantom, Abu Dabi’deki Fantom Developer’ın Ekim ayı sonlarında yakında piyasaya çıkması nedeniyle patlama yaşayabilir:

Fantom ve Keynote, 4 günlük konferans yolculuğumuz boyunca her uzmanlık seviyesinden geliştiricileri, Fantom’un değerli ortaklarından bazılarını eğitmek, yenilikleri teşvik etmek ve güven oluşturmak için keşfetmeye ve öğrenmeye davet ediyor.

altcoin

Bu arada Barron, 2013’ten beri Keynote’un Kuzey Amerika Bitcoin Konferansı ve Dünya Blockchain Forumu gibi Blockchain alanındaki en büyük ve en uzun süredir devam eden konferanslardan başarıyla sorumluluk üstlendiğini ekliyor.

Cardano (ADA)

Cardano (ADA), Barron’un yatırımcılara potansiyel bir giriş noktasına geri dönmelerini önerdiği bir başka altcoin projesidir:

Cardano şu anda biraz sönük durumda, biraz daha düşüş görmeye devam edebilir. Bu, içeri girip çantalarınızı Cardano’ya paketlemeye başlamak için iyi bir zaman olabilir. Cardano için düşen hissi hala burada, görebilirsiniz. Yeşili satan kırmızıları almak için her zaman söylediğim şey. Bu, hala büyük bir hayranı olduğum projelerden biri.

altcoin

Avalance (AVAX) dayanıklı ve iddialı

Analist, Eylül ve Ekim’in özel menkul kıymetler, ilk dava teklifleri DEX’ler, sentetikler, stablecoin’ler, tahmin piyasaları ve daha fazlasıyla Avalanche Platformunun mainnet lansmanından bu yana yoğun aylar olduğunu söylüyor.

AVAX, Çin Evergrande temerrüt durumuyla ilgili baskılara ve Çinli düzenleyicilerin ülkede kripto ticareti yasağını öneren yorumlarına rağmen oldukça dayanıklı olduğunu kanıtladı. Bu dayanıklılık ve büyük özel yatırımlar olumlu işaretler; Avalanche Blockchain ve AVAX etrafında gerçek bir heyecan inşa edildiğini öne sürüyor.

Ekim'de İzlenecek 5 Altcoin Projesi:

Audius (AUDIO), sanatçılarla destekliyor

Listenin sonuncusu Audius (AUDIO) oluyor. Proje, büyük vızıltıların tadını çıkarıyor. Altı milyon aylık kullanıcısıyla Audius, dünyadaki tahmini 445 milyon müzik akışı abonesinin %2’sinden daha azını temsil ediyor. Analiste göre, merkezi olmayan müzik akışı hizmeti Audius kısa süre önce Katy Perry, Nas, The Chainsmokers, Jason Derulo ve Pusha T dahil olmak üzere müzik dünyasındaki bazı büyük isimlerin yatırımlarını içeren 5 milyon dolarlık bir finansman turunu duyurdu. Giriş fiyatı açısından Paul Barron, giriş için 1.29 doları bekliyor.

Ekim'de İzlenecek 5 Altcoin Projesi:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist, Ekim’de İzlenecek 5 Altcoin’i Açıkladı: Boğa İzleri Var!