Ünlü Ekonomist, Bu 4 Altcoin’de Süper Yükseliş Bekliyor!

CIO 020321 Crypto Scam 1185029289 web 1
CIO 020321 Crypto Scam 1185029289 web 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Makro yatırımcı ve eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal, dört altcoin projesinde yükseliş bekliyor. Ünlü ekonomist, bu altcoin’lerin Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) tarafından ortaya konan güçlü benimseme eğrilerini yakından takip ettiğini belirtiyor.

Raoul Pal, patlayacak dört altcoin projesini açıklıyor

Yeni bir röportajda Raoul Pal, BTC ve ETH‘nin eğilimini yansıtan ve hızlı ağ benimseme yörüngelerine sahip dört altcoin projesini açıklıyor. Real Vision CEO’su, akıllı sözleşme platformu Solana’nın (SOL) benimseme oranının Ethereum’u neredeyse mükemmel şekilde yansıttığını söylüyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ethereum’u tam olarak takip ediyor ve fiyat yapısında Bitcoin’i tam olarak takip etmekten bahsediyorum. Bitcoin’de fiyatın kendisini değil, fiyat yapısında büyüleyici olan Bitcoin 2013’ü takip ediyor. Bahse girerim Solana 2017’de Ethereum’u takip ediyordur. O sırada piyasada biri varsa, Ethereum herkesi şaşırtan roket gemisiydi ve tahmin edin ne oldu… Bu tam bir tablo. Ve fiyatlar aynı. Solana tam olarak Ethereum’u takip ediyor, Ethereum tam olarak Bitcoin’i takip ediyor… Sanki tüm sihir bu ağın benimsenmesinde saklı.

Bu Altcoin Projesine Milyar Dolarlık Fon: Fiyat Sıçradı!

Raoul Pal: Terra, Avalanche ve Polkadot güçlü görünen coin’ler!

Raoul Pal, geniş ağ kabulü kazandığını ve dolayısıyla değerini arttığını öngördüğü diğer üç akıllı sözleşme platformunu paylaşmaya devam ediyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Üssel fiyatların her şeyden daha fazla arttığını gördüğünüz hızlı büyüme, hızlı benimseme aşamasında olan diğer üçü açıkça popüler altcoin Terra, muhtemelen Avalanche ve muhtemelen Polkadot. Ve bence hepsi bu döngüde başarılı olacaklar. Ve Ethereum gibi, hepsi çok sonra düşecek. Ve bundan sonra, eğilimin nasıl oluştuğunu göreceğiz.

Ünlü Yatırım Uzmanı, Radarındaki 5 Altcoin Projesini Paylaştı!

Raoul Pal: Neredeyse aynılar! Hangisi harika…

Raoul Pal, geliştiricilerin üzerlerinde inşa ettikleri proje sayısı nedeniyle bu platformları sevdiğini açıklıyor. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Garip bir şekilde tutarlı. Durumun böyle olacağını hiç düşünmemiştim, çünkü tüm insanları internette görüyorsun, ‘Benim projem, benim projem’ gibi. Ancak, hepsini net olarak dengelediğinizde ve sadece benimseme etkilerini uyguladığınızda… Sorun bu şeyler benzer görünüyor mu? Neredeyse aynılar. Hangisi harika…

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Ekonomist, Bu 4 Altcoin’de Süper Yükseliş Bekliyor!