Ekonomistten BTC ve Altcoin Tahminleri: Gelecek Aylarda 3-6x!

Raoul Pal btc
Raoul Pal btc
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ünlü ekonomist Raoul Pal bugün, BTC ve altcoin piyasa dinamiklerinin aşamasını göstermek ve boğalar için neden harika göründüğünü açıklamak için logaritmik ölçekte görüntülenen net kripto para piyasa değeri grafiğini paylaştı.

Grafiği yorumlayan ekonomiste göre, kripto piyasa değeri yükselen kanalın alt sınırına dokundu ve destek buldu, böylece yükseliş eğilimi onaylandı ve kripto piyasaları önümüzdeki aylarda 3-6 kat artabilir. Ekonomist, tüm segmentin, “aşırı alım” aşamasından çıkmaya ve “aşırı satım” dönemine girmeye neredeyse hazır olduğunu söylüyor ve bu nedenle, 2022’de kripto kapitalizasyonunda hızlı bir artış bekliyor.

CoinMarketCap verilerine göre, basın zamanında, kripto para segmentinin toplam kapitalizasyonu, 12 Mayıs 2021’de kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesinden %16 daha düşük olan 2,13 trilyon doların üzerinde bulunuyor.

BTC

BTC arzının büyük çoğunluğu güçlü ellerde

Ayrıca Raoul Pal, grafikte Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) hariç tüm kripto para birimlerinin toplu büyük harf kullanımını gösteren bir “fincan ve kulp” teknik analiz modeli fark ettiğini de ekliyor. Raoul Pal, bu grafiğin 900 milyar dolar seviyesini geçtikten sonra yükselişe geçtiğini söylüyor. Bu nedenle, tüm kripto para birimleri ona “sarmal” görünüyor; küçük büyük harfler bile istisna değil.

Daha önce Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, bazı on chain göstergeler, balinaların ve uzun vadeli sahiplerinin son “düşüş” sırasında agresif bir şekilde kripto biriktirdiğini doğruluyor. Bu arada Glassnode’dan Schultze-Kraft, 2021 yılının 3. çeyreği itibarıyla mevcut Bitcoin (BTC) arzının %80,5’inin güçlü ellerde olduğunu açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ekonomistten BTC ve Altcoin Tahminleri: Gelecek Aylarda 3-6x!