Ünlü Ekonomistten Epik Tahmin: Bu Altcoin 10x Yapabilir!

alt 2
alt 2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önemli ekonomist Raoul Pal’a göre, popüler altcoin projesi XRP büyük bir risk-ödül oranına sahip ve 10 kat fiyat artışı muhtemel görünüyor. Raoul Pal, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından açılan bir davaya rağmen, küresel kripto ödeme aracı XRP’nin büyük bir risk-ödül oranına sahip olduğunu söylüyor. Detayla Kriptokoin.com‘da.

Altcoin olarak XRP‘nin riskleri

Real Vision ve Global Macro Investor CEO’su Savvy Finance ile ilgili yeni bir röportajda, kripto para konusunda neden bullish olmaya devam ettiğini anlatıyor. Pal şöyle diyor:

XRP büyük bir risk-ödülü. Davasına gelince, her davayı gördük, her biri iyi oldu. Zaten olaydan sonra herkes aslında temizlendi ve bu olaylar bir süre önceydi. Bitmex‘te şuan bu oluyor, bunların hepsini göreceğiz. Bu yüzden bence bir menkul kıymet gibi görünebilecek, ufak bir uyarı olacak, her iki tarafta da suçluluk kabulü olmayacak. Bir para cezası ödemesi yapın ve ardından XRP’yi çalıştırmakta özgürsünüz.

Kullanım alanı fazla

Eski Goldman Sachs yöneticisi olan Raoul Pal ayrıca kripto paranın fiyatını yükseltmeye yardımcı olacak faktörleri de belirliyor. Şöyle diyor ekonomist:

XRP ile ilgili ilginç olan şey, oldukça fazla kullanım durumu olmasıdır. Şimdi, bir grup Bitcoin (BTC) insanının bundan nefret ettiğini biliyorum – yeterince merkezi değil, umrumda değil. İnsanlar kullanıyor mu? Evet, çoğu insanın fark ettiğinden çok daha fazlası ve bu kurulumla ilgili şaşırtıcı olan şey, herhangi bir borsada satın alamamanız ve Bitwise ETF’de olmaması. Bitwise ETF şimdi Bitwise endeksinin bir milyarı. İlk 10 endeks bir milyar dolar, yani XRP bedava olduğu anda, herkesin yapabileceği gibi birkaç yüz milyon dolar satın almak zorundalar çünkü borsalar onu geri alacak, bu yüzden cehenneme hazırlanıyorsunuz, eğer bu düzelirse.

Pal, Ripple‘ın düzenleyicilerle olan yasal savaşında kaybetme olasılığına rağmen XRP’ye hala bahis yapmaya değer olduğunu söylüyor. Pal: “En kötü ihtimal olmaz mı? En kötü durum, diyelim ki %50 dezavantaj, en iyi durum buradan 10 kat daha uzak, bu yüzden önümüzdeki üç ila altı ay boyunca bu riski alacağım” diyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Ekonomistten Epik Tahmin: Bu Altcoin 10x Yapabilir!