Meraklı Bekleyiş! Elon Musk Destekli Altcoin Listeleniyor

Meraklı Bekleyiş! Elon Musk Destekli Altcoin Listeleniyor
Meraklı Bekleyiş! Elon Musk Destekli Altcoin Listeleniyor
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bugün bir altcoin için listeleme haberi var. Son derece başarılı ön satışından yeni çıkan viral meme coin Wall Street Memes (WSM) ile ilgili. Buna göre dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan OKX’te işlem görmeye hazırlanıyor. Bu hamle WSM topluluğu içinde önemli bir heyecan yaratıyor. Çünkü coin ilk kez halka açık olarak alınıp satılacak. Ayrıca bu da potansiyel olarak önemli fiyat dalgalanmalarına yol açacak.

OKX’te altcoin WSM için bir dönüm noktası

Küresel varlığı ve geniş kullanıcı tabanıyla OKX dikkat çekiyor. Buna göre dünyanın en iyi kripto para borsalarından biri olarak öne çıkıyor. CoinMarketCap’e göre OKX, borsalar arasında web trafiği açısından Binance’den sonra ikinci sırada yer alıyor. Ayrıca haftalık 5,3 milyondan fazla ziyaretçi çekiyor. Ayrıca borsanın, 450 milyon doları aşan günlük işlem hacmi var. Buna göre dünya genelindeki 1. Kademe borsalar arasında dördüncü sırada yer alıyor.

Wall Street Memes, Pepe Coin and now CONG Token. Which will make you a  millionaire?

OKX’teki listeleme yalnızca kapsamlı bir teşhir sağlamakla kalmıyor. Aynı zamanda altcoin WSM’ye kripto para birimi alanında güvenilirlik katıyor. Diğer taraftan hem proje hem de büyüyen topluluğu için umut verici bir gelişme.

WSM’nin ilk çıkışı için mükemmel zamanlama

Altcoin WSM’nin OKX’te listelenmesinin zamanlaması heyecanı artırıyor. WSM para yatırma işlemleri 25 Eylül 2023 tarihinde TSİ 09.00’da başlayacak. Ayrıca WSM/USDT spot işlemleri 26 Eylül 2023 tarihinde TSİ 13.00’te işlemde olacak. Diğer taraftan WSM para çekme işlemleri 27 Eylül 2023 tarihinde saat 13.00’te başlayacak. DEX listelemesi 26 Eylül 2023 tarihinde saat 17.00’de gerçekleşecek.

27 Eylül günü 13:00’dan itibaren WSM para çekme işlemlerine izin söz konusu olacak. Böylece yatırımcıların tokenlerini istedikleri takdirde diğer cüzdanlara veya borsalara aktarmalarına imkan sağlanacak.  Wall Street’e meydan okuma hedefleri olan bir meme coin için OKX listelemesi önemli. Buna göre altcoin WSM yolculuğunda heyecan verici yeni bir bölümün başlangıcı anlamına geliyor.

Satış öncesi başarı ve Musk’ın ilgisi FOMO’yu artırdı

Son günlerde, Wall Street Memes ön satışı, yatırımcıların WSM’nin halka açık piyasa çıkışından önce katılmak için acele etmesiyle sermaye girişinde bir artış yaşadı. Ön satışa 2,5 milyon dolardan fazla para aktı. Diğer taraftan 24 saatlik bir süre içinde 5.000’den fazla Ethereum (ETH) alımı oldu. Buna göre altcoin WSM’ye olan yüksek talebin altı çizildi.  Bu ön satış çılgınlığı, bu yılın başlarında Pepe (PEPE) gibi diğer düşük sermayeli meme coinlerde görülen ilginin bir yansıması. Ayrıca büyük borsalarda listelendikten sonra sadece yedi gün içinde 15 kattan fazla artan patlayıcı büyümeyi yansıtıyor.

Wall Street Memes to Trade on OKX From Tuesday – The $30M Presale Hints at  a Strong Meme Coin Pump | U.Today

Kriptokoin.com olarak baktığımızda Elon Musk’ın Wall Street Memes ile sosyal medyadaki etkileşimleri de ilgiyi artırdı. Dogecoin’in sesli bir destekçisi olan Musk, OKX listelemesinin ardından WSM hakkında attığı tweetlerle potansiyel olarak önemli kazançlar sağlayacak. Erken satış öncesi yatırımcıların WSM tokenlarını yalnızca 0,0337 dolar karşılığında satın aldığı göz önüne alındığında, özellikle de coin PEPE gibi diğer başarılı meme coinlerinin yolunu izlerse, yukarı yönlü kazanç potansiyeli umut verici olmaya devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Meraklı Bekleyiş! Elon Musk Destekli Altcoin Listeleniyor