Elon Musk ve Dogecoin Üzgün: Bu Meme Coin Uzaya Çıktı!

ozsvxadiid681
ozsvxadiid681
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DOGEBONK, bu hafta başarılı reklam kampanyalarından sonra “uzaydaki ilk meme coin” statüsünü elde etmek için Elon Musk’ın Dogecoin’ini geride bırakıyor. Tesla CEO’su, 2022’de tamamen Dogecoin ile ödenen bir uyduyu uzaya gönderme sözü vermişti. Ancak Musk’ın kripto destekli ilk uzay görevi hayalleri artık paramparça oldu. Dogecoin (DOGE)’den önce, Binance Smart Chain (BSC) tabanlı DogeBonk (DOBO) “sözde” uzaya çıkan ilk meme coin oldu. İşte ayrıntılar…

Dogebonk Twitter’da #SorryElon hashtag’i altında trend oluyor

Meme coin Dogebonk, 15 Aralık’ta Twitter trendlerine yerleşti ve reklam kampanyalarının bir kısmı projenin kripto para birimi DOBO ile ödendi.

  • DogeBonk (DOBO) 19 Aralık’ta da Twitter trendiydi.
  • Dogebonk geliştiricilerinden biri de “Üzgünüm Elon, ama uzaydaki ilk meme coin olarak Dogecoin’i yendik” diye tweet attı.

Shiba ınu, coin yakımlarını ikiye katlıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Dogebonk reklam kampanyalarını sürdürüyor

Dogebonk topluluğu, stratosferik bir hype yaratarak memecoin’i saatlerce trendlerde tutmayı başardı. Meme coin projesinin reklam kampanyalarında, “bonking”in kelime anlamı anlamı resmedildi ve Shiba Inu köpeğinin eline bir buz hokeyi sopası verildi.

  • Ayrıca Elon Musk’un ağlamaklı olduğu uzay meme’leri de görülebilir.

Dogecoin düşüşte! DOBO uzaya çıkıyor

Dogebonk topluluğu, büyük şehirlerde Shiba Inu ve Floki gibi diğer kripto para birimlerine karşı bir “meme coin savaşında” birçok reklam yayınladı. Dogebonk geliştiricilerinden biri “meme benzeri reklam kampanalarının çok daha parlak olmasını planladıklarını” söyledi. Ancak, “Floki’nin reklamları bu kadar çok şikayet aldıktan sonra onaylanmasının imkansız hale geldiğini” ekledi. Geliştirici, bilboard’lara taşınan reklamlar da köpek veya beyzbol sopasının dahil edilemeyeceğini, bu yüzden meme’leri görsellerin içine sakladıklarını söylüyor.

  • DogeBonk (DOBO) fiyatı da etrafındaki hype’a son 24 saatlik kazancını %10’un üzerinde tutarak tepki veriyor. DOBO 51 milyon dolar piyasa değeriyle 0.00000009815 dolar işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Elon Musk ve Dogecoin Üzgün: Bu Meme Coin Uzaya Çıktı!