Elon Musk ve Dogecoin Üzgün: Bu Meme Coin Uzaya Çıktı!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 20 Aralık 2021
11 görüntülenme
ozsvxadiid681

DOGEBONK, bu hafta başarılı reklam kampanyalarından sonra “uzaydaki ilk meme coin” statüsünü elde etmek için Elon Musk’ın Dogecoin’ini geride bırakıyor. Tesla CEO’su, 2022’de tamamen Dogecoin ile ödenen bir uyduyu uzaya gönderme sözü vermişti. Ancak Musk’ın kripto destekli ilk uzay görevi hayalleri artık paramparça oldu. Dogecoin (DOGE)’den önce, Binance Smart Chain (BSC) tabanlı DogeBonk (DOBO) “sözde” uzaya çıkan ilk meme coin oldu. İşte ayrıntılar…

Dogebonk Twitter’da #SorryElon hashtag’i altında trend oluyor

Meme coin Dogebonk, 15 Aralık’ta Twitter trendlerine yerleşti ve reklam kampanyalarının bir kısmı projenin kripto para birimi DOBO ile ödendi.

  • DogeBonk (DOBO) 19 Aralık’ta da Twitter trendiydi.
  • Dogebonk geliştiricilerinden biri de “Üzgünüm Elon, ama uzaydaki ilk meme coin olarak Dogecoin’i yendik” diye tweet attı.

Shiba ınu, coin yakımlarını ikiye katlıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Dogebonk reklam kampanyalarını sürdürüyor

Dogebonk topluluğu, stratosferik bir hype yaratarak memecoin’i saatlerce trendlerde tutmayı başardı. Meme coin projesinin reklam kampanyalarında, “bonking”in kelime anlamı anlamı resmedildi ve Shiba Inu köpeğinin eline bir buz hokeyi sopası verildi.

  • Ayrıca Elon Musk’un ağlamaklı olduğu uzay meme’leri de görülebilir.

Dogecoin düşüşte! DOBO uzaya çıkıyor

Dogebonk topluluğu, büyük şehirlerde Shiba Inu ve Floki gibi diğer kripto para birimlerine karşı bir “meme coin savaşında” birçok reklam yayınladı. Dogebonk geliştiricilerinden biri “meme benzeri reklam kampanalarının çok daha parlak olmasını planladıklarını” söyledi. Ancak, “Floki’nin reklamları bu kadar çok şikayet aldıktan sonra onaylanmasının imkansız hale geldiğini” ekledi. Geliştirici, bilboard’lara taşınan reklamlar da köpek veya beyzbol sopasının dahil edilemeyeceğini, bu yüzden meme’leri görsellerin içine sakladıklarını söylüyor.

  • DogeBonk (DOBO) fiyatı da etrafındaki hype’a son 24 saatlik kazancını %10’un üzerinde tutarak tepki veriyor. DOBO 51 milyon dolar piyasa değeriyle 0.00000009815 dolar işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

adobestock 1146387
Milyonluk Aboneli Analist: Bu Metaverse Coin, Büyüklerden Olabilir! Milyon aboneli Coin Bureau’nun sunucusu, sektöre hakim olabileceğine inandığı Ethereum tabanlı bir metaverse coin projesinin “altcoin devleri” arasına katılabileceğini söylüyor. “Guy” lakaplı analistin yorumlarını, “kesinlik bulundurmadığının” altını çizerek inceliyoruz. Analiste göre GALA metaverse coin büyüklerinden olabilir Yeni...
Buğra Çağlar 20 Aralık 2021