Elon Musk’tan Dogecoin Kurucusuna Mükemmel Cevap!

Serkan Eser
Serkan Eser 27 Ekim 2021
2 görüntülenme
155578 hero

Elon Musk, kripto para dolandırıcılığı konusuna yönelik bir tweet daha yayınladı. Elon Musk, Dogecoin kurucu ortağının kripto dolandırıcılığı uyarısına “mükemmel cevap” verdi. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Elon Musk, Dogecoin kurucusuna “mükemmel bir cevap” verdi!

Elon Musk, bir kez daha kripto para birimi eşantiyon dolandırıcılığının yaygınlaşmasına dikkat çekti. Milyarder, Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus’a Elon Musk’tan 2 DOGE tokeni aldıktan sonra kendisine 1 DOGE tokeni gönderip göndermeyeceğini şaka yollu sordu. Böyle bir sorudan gurur duyan Billy Markus, böyle bir sorunun kripto para ile ilgili riskler hakkındaki uyarısına “mükemmel cevap” olduğunu söyledi.

Dogecoin’in kurucu ortağı, kripto topluluğu üyelerine seslendiği bir tweet’te, kripto para piyasasında “hiçbir vaat” olmadığı için birinin kârının risk alan diğer insanlardan geldiğini özellikle vurguluyor. Geçen hafta Elon Musk, sayısız sahte hesapla artan kripto dolandırıcılıklarına Twitter’da tepki gösterdi. Temmuz 2020’de girişimcinin Twitter hesabı, sosyal medya platformu tarihindeki en büyük hack sırasında bir Bitcoin eşantiyon dolandırıcılığının reklamını yapmak için geçici olarak ele geçirildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

bitcoin 4897795 1920
4 Kez Bilen Analist, Bitcoin’de Bu Diplere Bahis Yapıyor! Bitcoin fiyat düşüşü Ekim 2017 ile eşleşiyor ve BTC “patlaması” hala 2022’den önce tahmin ediliyor. Kriptokoin.com’da daha önce de bildirdiğimiz gibi, 2017’nin 4. çeyreği ile “düşüş satın alma” fırsatları bile neredeyse güne kadar eşleşiyor. Bitcoin için alış...
Zeki Uyanık 28 Ekim 2021