En Büyük Bitcoin Balinası Konuştu: Sırada Ne Var?

GDXB5RUSUNGI3EPIOCYE4Z7AHU
GDXB5RUSUNGI3EPIOCYE4Z7AHU
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En büyük Bitcoin zenginlerinden biri olan Barry Silbert, geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesine (ATH) ulaşacağını ima ettiği bir tweet’i paylaştı. Silbert, kripto topluluğunca BTC ile alakalı yatırımları sebebiyle büyük bir BTC balinası olarak tanınıyor. İşte ünlü ismin tweet’i…

Barry Silbert’tan Bitcoin tweet’i

Bitcoin fiyatı son 24 saat içinde başka bir yükselişe geçti ve beş aydır ilk kez kısa bir süre 57.000 doları aştı. Öncü kripto para birimi iki hafta önce yaşadığı 41.000 doların altındaki düşüşlerden kurtulmuş gibi görünüyor. Son zamanlarda kripto para fiyat açısından yükseliş gördü, bir aydır ilk kez 50.000 doların üzerine çıktı ve tırmanmaya devam etti.

BTC, Nisan ayının ortalarındaki 64.000 dolarlık ATH’sine yaklaştıkça bu seviyeyi aşmasına beklentiler de yükselmeye devam ediyor. Digital Currency Group’un CEO’su ve kurucusu olan Barry Silbert da BTC’deki ATH beklentisinin ipucunu vererek “Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığında Twitter çok sinir bozucu olacak,” diyor.

Silbert: BTC yatırımlarıyla ünlü şirketin CEO’su

Barry Silbert, Digital Currency Group’un CEO’su ve kurucusudur. Şirketin misyonu, küresel finansal sistemin gelişimini hızlandırmaktır ve bu görevi, Bitcoin ve Blockchain şirketlerini kurarak ve destekleyerek gerçekleştirir. Ocak 2016’da Digital Currency Group, CoinDesk’i satın aldı. Firma, 100’den fazla Bitcoin ile ilgili şirkete yatırım yaptı. Bu sebeple BTC ile ilgili şirketlere yatırım yapan, dünyanın önde gelen firmasıdır. Bu durum Barry Silbert’e “Kripto Kralı” denilmesine sebep oldu.

Bu Ülke, 17 Bitcoin Borsasını Yasaklayabilir!

Silbert’in şirketi ayrıca dijital para birimlerine odaklanan bir ticaret firması olan Genesis’in ve dijital para birimi yatırımına odaklanan bir şirket olan Grayscale’in de sahibi. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Silbert ayrıca, Bitcoin Investment Trust’ı (GBTC) başlattı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

En Büyük Bitcoin Balinası Konuştu: Sırada Ne Var?