Listeye Dikkat: En Çok Kaybeden Altcoinler Bunlar!

Emre Borsan
Emre Borsan 1 ay önce
1.007 görüntülenme
Listeye Dikkat: En Çok Kaybeden Altcoinler Bunlar!

Bu altcoinler, yükselen bir kripto piyasasında düşük performanslarıyla dikkat çekmeye başladılar. Kriptokoin.com olarak yayınlanan kaybeden altcoinler listesini sizler için derledik.

Loopring (LRC) fiyatı, kaybedenlere yol açıyor

Kaybeden altcoinler arasında olan LRC fiyatı 23 Ocak’ta alçalan bir direnç çizgisinden çıktı. Artış, 16 Şubat’ta 0,49 dolara kadar yükseldi. Ancak, fiyat uzun bir üst fitil yarattı ve o zamandan beri düşüş gösterdi.

Listeye Dikkat: En Çok Kaybeden Altcoinler Bunlar!

LRC fiyatının 0,50 doların üzerine çıkması veya düşmeye devam etmesi muhtemelen gelecekteki hareketi belirleyecektir. Bir kırılma fiyatı 0,60 dolara çıkarabilirken, düşüşün devam etmesi 0,33 dolara düşmesine neden olabilir.

Render Token (RNDR) parabolik destek çizgisinde yükseldi

RNDR fiyatı, yılın başından bu yana parabolik yükselen bir destek çizgisinin yanında yükselmişti. Artış, 7 Şubat’ta 2,19 doları gördü.

Listeye Dikkat: En Çok Kaybeden Altcoinler Bunlar!

Ancak, fiyat ertesi gün parabolden aşağı indi. Artık bir A-B-C düzeltici yapının C dalgasında olması muhtemeldir. Düzeltmenin sona ermesi için en olası seviye, 1,09 dolardaki 0,618 Fib geri çekilme destek seviyesi olacaktır. Ancak RNDR fiyatı mevcut kısa vadeli alçalan direnç çizgisinden çıkarsa 2,20 dolara yükselebilir.

Fantom (FTM) iç destek işlemleri

APT’ye benzer şekilde, FTM fiyatı 3 Şubat’tan bu yana azalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Daha yakın bir zamanda, bu çizgi 16 Şubat’ta reddedilmesine neden oldu.

FTM fiyatı şu anda 0,495 dolar destek alanı içinde işlem görüyor. Sıçraması veya kırılması, gelecekteki trendin yönünü belirleyebilir. Bir sıçrama, direnç hattının yeniden test edilmesine yol açabilirken, bir arıza, 0,420 dolara doğru bir düşüşe yol açabilir.

dYdX (DYDX) destekte sıçradı

DYDX fiyatı 30 Ocak’tan bu yana alçalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Bu çizgi 16 Şubat’ta reddedilmesine neden oldu. Şu anda fiyat 2,50 dolarlık yatay destek alanı ile alçalan direnç çizgisi arasında işlem görüyor. Çizgiden çıkarsa, 3,50 dolara yükselebilir. Ancak, 2,50 doların altına düşerse, fiyat 2,00 dolara düşebilir.

Aptos (APT) fiyatı direnç çizgisini takip ediyor

APT fiyatı, 26 Ocak’tan bu yana alçalan bir direnç çizgisinin altına düştü. Bu çizgi, en son 16 Şubat’ta (kırmızı simge) olmak üzere çok sayıda reddedilmeye neden oldu.

Listeye Dikkat: En Çok Kaybeden Altcoinler Bunlar!

13,76 dolarlık destek alanıyla birleştiğinde fiyat hareketi, düşüş eğilimi olarak kabul edilen azalan bir üçgen oluşturuyor. Sonuç olarak, ondan bir döküm, en olası gelecekteki fiyat tahmini olacaktır. Bu durumda, APT fiyatı 9,68 dolara düşebilir. Bununla birlikte fiyat bunun yerine üçgenden çıkarsa, bunu 16,50 dolara doğru bir artış takip edebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Analist, Patlama Yapacak 3 Altcoin'i Duyurdu: Rallinin Eşiğindeler!
Analist, Patlama Yapacak 3 Altcoin’i Duyurdu: Rallinin Eşiğindeler! Popüler bir kripto analisti, kripto varlık piyasaları düzeltici bir harekete tanık olurken üç altcoin hakkındaki görünümünü güncelledi. İşte detaylar… Analist, altcoin projeleri için yükselişe işaret etti Cred isimli analist, The Graph (GRT) ile analizine başladı. Analist, 47.800...
Aslı Dinçer 1 ay önce