En Hızlı Büyüyen 8 ICO

Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz 8 Şubat 2018
0 görüntülenme

 

Son zamanlarda hızla büyüyen ve her kesimden insanın dikkatini çekmeye başlayan kripto para piyasasına yatırımlarda hızla artmakta. Sayıları hızla artan ICO’lar ise teknoloji yatırımcıları için harika birer yatırım kaynağı olarak görülüyor. Hitap edilen kesimin büyümesiyle birlikte ICO’lara yapılan yatırım miktarları da arttı.

Geçtiğimiz günlerde Çin, Güney Kore gibi ülkelerden gelen olumsuz haberler, ICO’ları nasıl etkileyecek bilemiyoruz. Ancak şu durumda bile bahsedilen süreler ve fon miktarlarına bakılınca şaşırmamak elde değil. 3 saatte 152 milyon dolar yatırım almayı başaran Bancor CEO’su Guy Benartzi’ye göre 2018 yılı içerisinde bundan daha kısa sürede daha yüksek miktarları duymamız olası.

 

En Hızlı Büyüyen 8 ICO

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Forbes Kripto Para Dünyasının En Zenginlerini Açıkladı Kriptopara dünyasında bir gecede servet kazanılabilir, ve bu dijital piyangoyu kazananlar önceki çılgınlıklardan farklılaşıyor. Öncesinde anarşist, ütopik ve özgürlükçü olan belirsiz başlangıçlar, kuruluş karşıtı cyberpunk ve elektrikle uğraşan madencilerden, öncül Silikon Vadisi finansörlerine ve yalnızca şanslı olan...
Egehan Karışman 8 Şubat 2018