SHIB, LISTA, ENA Coin ve 4 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!

SHIB, LISTA, ENA Coin ve 4 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!
SHIB, LISTA, ENA Coin ve 4 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DWF Labs, Gate’e 5 milyon TOKEN yatırdı! Bir “elmas el” adresi SHIB’yi 3 buçuk yıl sonra 419 kat kârla sattı. Solana topluluğu önemli bir oylama yaptı. Bir balina Ethena’ya rehin için 16,6 milyon ENA Coin yatırdı. Ve daha fazlası…

TOKEN, ENA Coin ve 5 altcoin’den haberler var!

DWF Labs, Floki’nin müjdesinin ardından Gate’e 5 milyon TOKEN yatırdı!

On-chain veri analisti ‘ai_9684xtpa’nın izlemesine göre, DWF Labs adresi, Floki’nin “Telegram ticaret robotunu başlatma” müjdesini vermesinin ardından Gate’e 5 milyon TOKEN yatırdı. Şu anda DWF, toplam değeri 2,27 milyon dolar olan 14,67 milyon TOKEN’i elinde tutuyor. TokenFi (TOKEN), Floki ekosistemiyle bağlantılı bir bir token.

Bir “elmas el” adresi SHIB’yi 3 buçuk yıl sonra 419 kat kârla sattı

On-chain gözlemci Lookonchain’e göre bir “Diamond Hand” adresi SHIB’yi 3 buçuk yıl elinde tuttuktan sonra 419 kat kârla sattı. Adres, 1 Şubat 2021’de 48,09 milyar SHIB satın aldı. O zamanlar bunun için 2 ETH (o sırada yaklaşık 2.625 dolar) harcadı. Şimdi ise bunu 278,7 ETH’ye (yaklaşık 1,1 milyon dolara) sattı.

Bir balina rehin için Ethena’ya 16,6 milyon ENA Coin yatırdı

On-chain veri analisti ‘ai_9684xtpa’nın izlemesine göre, 0xc7e ile başlayan çoklu imza adresi bugün rehin için Ethena’ya 16,6 milyon ENA Coin (yaklaşık 15,74 milyon dolar) yatırdı. Adres, 23-26 Mayıs tarihleri arasında Bybit’ten ortalama 0,8956 dolar fiyatla ENA Coin transfer etti. Şu anda 280.000 dolar tutarında değişken bir kâra sahip.

Solana topluluğu önemli bir oylama yaptı

Solana topluluğu mevcut %50 yıkım ve %50 ödül yapısının yerine öncelik ücretlerinin %100’ünün doğrulayıcılara tahsis edilmesi için oylama yaptı. Oylama, hisselerin %51,17’sinin katılımıyla 620. dönemin sonunda sona erdi. Buna göre teklif sonunda %77,77’lik bir onay oranıyla kabul gördü.

Pyth Entropi ve fiyat besleme hizmetleri Sei V2’ye dağıtıldı

Bir finansal veri oracle ağı olan Pyth Network, Pyth Price Feeds ve Entropy’nin Sei V2 üzerinde kullanıma açtı. Bu gelişme, geliştiricilere gelişmiş esneklik ve ölçeklenebilirlik sunmak üzere tasarlanan ilk paralelleştirilmiş Ethereum Sanal Makinesi (EVM) olan Sei V2’deki geliştiricilerin, dijital ve diğer büyük varlık sınıfları için 500’den fazla gerçek zamanlı fiyat beslemesinin yanı sıra güvenli ve güvenilir bir on-chain rastgele sayı üretimi kaynağına erişmelerine olanak tanıyor.

ENA Coin

Ethena Labs (ENA Coin) Mayıs fon saklama şeffaflık raporunu yayınladı

Ethena Labs, projesinin şeffaflığını artırmak için Mayıs ayında resmi olarak velayet kanıtını yayınladı. Buna göre veriler şunları gösteriyor:

  • 2,673 milyar USDe arzı.
  • Saklama kuruluşu destekli varlıklar: 2.677 milyar.
  • Yedek fon: 42,3 milyon.
  • Protokolün toplam varlıkları USDe arzının %101,74’ünü oluşturuyor.

SSV.Network genişleme yol haritasını yayınladı

Ethereum staking altyapısı SSV.Network, genişleme yol haritasını açıkladı. Buna göre proje, SSV Labs’ın şifreleme, konsensüs ve ağ optimizasyonu yoluyla önümüzdeki 12 ay içinde donanım gereksinimlerini aşamalı olarak %75-90 oranında azaltmayı planlıyor. SSV.Network bu yılın başlarında şifreleme optimizasyonları yaptı. Ayrıca, konsensüs değişiklikleri üçüncü çeyrekte gelecek. Bu da bir hard-fork gerektirecek. SSV.Network’ün hedefi, donanım gereksinimlerini 4 çekirdekli CPU’larda tutarken ağın 200.000’den fazla doğrulayıcıyı desteklemesine izin vermek.

DWF Labs, LISTA için harekete geçti!

DWF Labs, kripto piyasasında altcoin manipülasyonlarıyla tanınan büyük bir piyasa yapıcı. Şirket, şimdi de yeni bir altcoin için hamle yaptı. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Binance geçtiğimiz günlerde Lista’yı (LISTA) Megadrop’a ekledi. Ayrıca, yakında listesine ekleyeceğini duyurdu. DWF Labs, Binance’ten 8.000 BNB (4,85 milyon dolar değerinde) çekerek ve Lista DAO’da stake etti. Böylece, LISTA konusunda harekete geçtiğini gösterdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SHIB, LISTA, ENA Coin ve 4 Altcoin’den Sıcak Haberler Var!