Enrex, ENRX Token Satışını 2 Günde Tamamladı: Yenisi Geliyor!

Adsiz tasarim 39
Adsiz tasarim 39
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Enrex’in pre-seed sona erdi ve sadece birkaç gün sürdü. Şimdi, Enrex, ENRX token hasadını sadık hayran kitlesi ve ısrarcı takipçileriyle paylaşıyor. Enrex’in çok fazla abonesi var, bu yüzden hemen başlatmayı planladıkları özel satış turunun hazırlıklarını hızlandırmaları gerekiyor!

Karbon emisyonlarını ele alan Enrex projesinin detayları

Enrex projesinde hala yeniyseniz, korkmayın, Enrex platformuna başlamak için ihtiyacınız olan tüm temel bilgileri gözden geçireceğiz. İlk olarak, Enrex, kripto işletmeleri ve diğer finansal kripto varlıkları için karbon emisyonlarını dengeleme fırsatları sağlayan piyasa tabanlı bir platformdur. Enrex, kripto faaliyetlerini dengelemeyi tercih eden hükümetler ve kullanıcılar gibi yetkili düzenleyici kurumlar arasındaki bağlantıyı sağlayarak yalnızca zorunlu karbon piyasalarını ele alıyor. Bu durumda Enrex, kullanıcının seçimine bağlı olarak bir karbon ödeneği veya yenilenebilir enerji sertifikası öngören bir merkezsiz uygulama (dApp) geliştirdi.

Sonuç olarak, Enrex endüstride benzersiz bir fenomendir, çünkü kripto endüstrisini olabildiğince karbon nötr hale getirmeye kendini adamış, bu türde ilk girişimdir. Bu, sadece ortaklıklara bakıldığında da görülmektedir. Enrex’in ortaklıkları arasında aşağıdakiler bulunuyor::

Ayrıca Enrex, uyumlu karbon piyasalarını hedeflemeye yönelik beş uygulama yaklaşımı geliştirmiştir: Enrex Exchange, Enrex DEX v2, Enrex Offsetting, Tracking Offsets on the Blockchain ve Enrex Environmental API. Daha fazla bilgi için lütfen Enrex’in web sayfasına veya Enrex whitepaper’ına bakın.

Platform, dev ortaklıklar kurdu

  • I-REC Standard– öncelikle denkleştirme şemaları içinde mükerrer sayıma karşı güvenlik sağlayan bir karbon emisyonu izleme sistemi;
  • Greentech Alliance – yeşil teknoloji işletmeleri, risk sermayedarları, gazeteciler, danışmanlar ve girişimciler için iklim değişikliğiyle mücadele için birleştirici bir çaba;
  • Greenlight Energy – Küresel yenilenebilir enerji pazarlarına araçlar sağlamak için erişim noktası merkezi;
  • Crypto Climate Accord – kriptonun yenilenebilir enerjiye geçişini hızlandırmak için bilgi vermek, geliştirmek ve yeni çözümler uygulamak isteyen kuruluşlar için bir sağlayıcı;
  • SCB Group – misyonu düşük karbonlu geleceğin benimsenmesini teşvik etmek olan küresel bir düşük karbonlu emtia firması.

ENRX tokenının özel satış turuna katılın!

Enrex, daha parlak, daha yeşil ve daha temiz bir gelecek adına, daha küçük bir girişim veya daha büyük bir plan olsun, daha da fazla ortaklık bulmaya çalışıyor.

IBM Avrupa’da Blockchain Tabanlı Yeşil Enerji Ağı Oluşturuyor

Peki, ENRX token satışının özel turuna nerede ve nasıl katılabilirsiniz? [email protected] adresine bir e-posta göndererek veya web sitesine göz atarak ve proje hakkında daha fazla bilgi ve çeşitli bağlantılara ulaşabilirsiniz. Enrex whitepaper’ı, Telegram topluluğu, Medium, Twitter bağlantılarına da bu sitelerden erişebilirsiniz.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Enrex, ENRX Token Satışını 2 Günde Tamamladı: Yenisi Geliyor!