Epik Performans: Bu 10 Altcoin Haftaya Damga Vurdu!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 1 hafta önce
563 görüntülenme
Epik Performans 10 Altcoin Damga Vurdu

Kripto para dünyasında her zaman yeni bir şeyler oluyor. Son 7 günde içinde ilk 300 arasında en iyi performans gösteren 10 altcoin projesinde bazı ilginç hareketler oldu.

Son 7 günün en iyi 10 altcoin performansı

Listenin başında, %78,8 yükselen Access Protocol (ACS) yer alıyor. Access Protocol, dijital medya kuruluşları ve içerik oluşturucuların işlerinden para kazanmalarını sağlar. Kullanıcılar, geleneksel abonelik ödemelerine güvenmek yerine, özel dijital içeriğe erişim elde etmek için ACS stake edebilirler.

Marblex (MBX)

Marblex, %62,0 artışla ikinci sırada yer alıyor. MBX, Klaytn ağında Klaytn Uyumlu Token (KCT) olarak çalışır. KCT protokolü, İstanbul BFT (IBFT) mutabakat algoritmasına dayalıdır ve güvenilir ve şeffaf işlemler sağlamak için bir mainnet gibi çalışır. Bu teknoloji, MBX’in güvenilir ve şeffaf bir kullanıcı deneyimi sağlarken yüksek hacimli oyun içeriği işlemlerini verimli bir şekilde işlemesine olanak tanır.

Epik Performans 10 Altcoin Damga Vurdu

STASIS EURO (EURS)

EURS, %47,3 artışla üçüncü sırada yer alıyor. STASIS EURO, kullanıcılara kripto para birimlerine yatırım yapmak için daha istikrarlı bir yol sağlayan, euro’ya sabitlenmiş bir stablecoin’dir.

Liquity (LQTY)

Liquity, %42,3 artışla dördüncü sırada yer alıyor. Altcoin projesi, kullanıcıların teminata ihtiyaç duymadan borç para almalarını sağlayan merkezi olmayan bir borçlanma ve borç verme platformudur.

Epik Performans 10 Altcoin Damga Vurdu

NuCypher (NU)

NU, %38,9 artışla beşinci sırada yer alıyor. NuCypher, halka açık Blockchain’ler için şifreleme, erişim kontrolü ve anahtar yönetimi hizmetleri sunan son teknoloji merkezi olmayan bir sistemdir. Ana amacı, halka açık Blockchain’lerde uçtan uca şifreli veri paylaşımı ve merkezi olmayan depolama çözümleri sağlamaktır.

Kava (KAVA)

Kava, %34,7 artışla altıncı sırada yer alıyor. Popüler altcoin Kava, kullanıcıların kripto para ödünç almasına, ödünç vermesine ve alıp satmasına olanak tanıyan cross-chain merkezi olmayan bir finans (DeFi) platformudur.

Conflux (CFX)

Conflux, %30,2 artışla yedinci sırada yer alıyor. CFX, işlemlerin ve blokların aynı anda işlenmesine izin vermek için benzersiz bir Ağaç Grafiği konsensüs algoritması kullanan hızlı ve verimli bir Blockchain, bu da artan ölçeklenebilirlik ve verim sağlar. Conflux aynı zamanda Çin’de düzenlemelerle de uyumlu olan tek Blockchain. Kriptokoin.com olarak son zamanlardaki ortaklıklarına bu yazıda yer verdik.

Injective (INJ)

INJ, %25,0 artışla sekizinci sırada yer alıyor. Injective , kullanıcıların çok çeşitli kripto paralar üzerinden işlem yapmasına izin veren merkezi olmayan bir borsadır (DEX).

Kwenta (KWENTA)

Kwenta, %23,0 artışla dokuzuncu sırada yer alıyor. Altcoin, hem gerçek dünya hem de on-chain sentetik varlıklar sunmak için Synthetix protokolünü kullanan türev alım satımı için merkezi olmayan bir platformdur. Artık Optimism’de yayında ve kullanıcılara güçlü alım satım yetenekleri sağlıyor.

Blox (CDT)

Son olarak, Blox (CDT) %20,2 artışla onuncu sırada yer alıyor. Blox, Blockchain endüstrisinde, özellikle Ethereum’da deneyimli bir ekibe sahip. Şirket, ilk ürünü Blox Finance ile kanıtlanmış bir performans geçmişine sahip ve şu anda Ethereum ve SSV tabanlı staking havuzları için dünyanın ilk Non-Custodial Staking Platformunu geliştiriyor. Bu yenilikçi platform ile Blox Finance, kripto para staking dünyasına daha fazla erişilebilirlik ve güvenlik getirmeyi amaçlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Azcoinnews

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin 26 Bin Dolara Fırladı
Bu Gelişme, Bitcoin Fiyatını 26 Bin Dolara Fırlattı! Bitcoin fiyatı, geçtiğimiz saatlerde açıklanan Şubat ayı ABD enflasyon verilerini izleyen dakikalarda 26.400 dolara fırladı. Şubat ayı ABD enflasyon verileri açıklandı: Bitcoin 26.000 doları aştı ABD’de enflasyon Şubat ayında yükseldi, ancak artış beklentiler doğrultusunda gerçekleşti. ABD Çalışma...
Buğra Çağlar 1 hafta önce