Reklamı kapat

Popüler Analistten Epik Tahmin: Bu 2 Altcoin, 100x Yapabilir!

0 görüntülenme
Popüler Analistten Epik Tahmin: Bu 2 Altcoin, 100x Yapabilir!

AltcoinBuzz analisti Camille Lemmens, iki altcoin için 100x’e varan yükseliş tahmini yaptı. Ancak yazıya geçmeden önce, bunların yalnızca analist görüşü olduğunu ve bir kesinlik taşımadığını belirtmekte fayda var. Bu nedenle yatırımcıların ekstra dikkatli olması ve kendi araştırmaları doğrultusunda yatırım yapması gerekiyor.  İşte detaylar…

Analistin listesindeki ilk altcoin: Aptos

Kısa süre içinde 100x ila 1000x kazançlar için analistin radarındaki ilk altcoin Aptos. Aptos Labs, 2021 yılında Aptos’u kurdu ve kurucu ortaklar, Diem’de Meta (Facebook) üzerinde çalışan ekibin bir parçası olan Mo Shaikh ve Avery Ching’dir. Böylece, Aptos gerçeğe dönüştü. Move ile Diem için kullandıkları açık kaynak kodunu daha da geliştiriyorlar. Bu yeni bir kodlama dilidir. Ve bu, Aptos’u bu kadar ilginç yapan özelliklerden sadece biri. Aşağıdaki gibi diğer ilginç özellikleri de var:

  • Hotstuff BFT V4 — Gecikmeyi ve tıkanıklığı azaltan bir konsensüs protokolü.
  • Saniyede 130.000 işlem işleme yeteneği – ileride bu sayının 160.000’e çıkması beklenmekte.
  • Bir saniyenin altında gerçekleştirilen işlemlerde kesinti olmayacak.
  • Yanıt vermeyen doğrulayıcıları ağdan çıkaracaklar. Bu, merkeziyetsizlik için önemlidir.

Analiste göre Aptos, güvenli ve güvenilir kalırken aynı zamanda ölçeklenebilir. 2 finansman turunda 350 milyon dolar toplamayı başardılar. Örneğin, FTX, a16z veya Jump, erken VC yatırımcılarıdır.  Şu anda üçüncü test ağları AIT3’ü test ediyorlar. Bu, test ağına yardım ettiğiniz için ödüller alacağınız anlamına gelir. AIT3’te bir doğrulayıcı node’unu çalıştırmanız gerekir. Aptos tokenı (APT) piyasaya girdiğinde, ödül olarak 500 ila 800 APT dağıtılacak. Ayrıca analiste göre AIT4 yakında geliyor. Ardından, mainnet zamanı gelecek.  Projenin ayrıca DeFi ve NFT ürünlerinin olduğu da belirtilmekte. Hatta ağdaki NFT’ler şu şekildedir: Bruh Bears, The Uglies, Rekt Dogs, Aptos Monkeys.

2022 Bitcoin Tahminleri Çıkan Analist, Fırlayacak 2 Altcoin Duyurdu!

Listedeki ikinci coin: Sui

Mysten Lab ekibi Sui’yi kurdu. Aptos ekibiyle benzer bir geçmişi paylaşıyorlar. Ayrıca Meta’daki Diem ekibinin bir parçasıydılar.  Sui’nin token ekonomileri, zaten ana hatlarıyla ortada. Ancak mainnet geçişlerinin 2023’ün başında olması beklenmekte.  Analiste göre Sui, Aptos ikisi arasındaki teknik olarak daha gelişmiş zincir gibi görünüyor. Fonlama açısından, 300 milyon dolar topladılar. FTX, Jump, a16z, Binance Labs ve Coinbase gibi büyük şirketlerden yatırım aldılar. Sui’nin sunduğu/sunacağı hizmetler ise aşağıdaki şekilde:

  • DeFi: Sui’deki ilk DEX (merkeziyetsiz borsa) olan Movex piyasaya girecek.
  • Name service: Sui Name Service (SNS) lansmanı yapılacak
  • NFT Marketplace — BlueMove veya SuiGallery isimli NFT pazaryeri açılacak
  • Wallet — Sui Wallet isimli cüzdan hizmeti sunacak
  • NFT’ler — 3.000 NFT’lik Sui Punks koleksiyonu, OpenSea’de piyasaya girecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Cardano Mucidi, Bitcoin Hakkında Şaşırtıcı Tahminler Yaptı!
Cardano Mucidi, Bitcoin Hakkında Şaşırtıcı Tahminler Yaptı! Cardano (ADA) kurucusu Charles Hoskinson, Bitcoin’in dijital altın olup olmadığını belirlemeye yönelik argümanlarını sundu. İşte detaylar… Cardano mucidi, Bitcoin’e “dijital altın” dedi Piyasa değerine göre dünyanın en büyük kripto para birimi olan Bitcoin’in (BTC) “dijital altın” olarak...
Aslı Dinçer 2 ay önce