Erkan Öz’den Dünya Ekonomisinde Son Yaşananların Özeti

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 28 Mart 2018
3 görüntülenme

Kripto para dünyasının da yakından takip ettiği, gazeteci kimliği ve dünya ekonomisine bakış açısıyla bizleri aydınlatan Erkan Öz‘ün Twitter’da dünya ekonomisinin son haftalarda yaşananlarla ilgili paylaştıklarını sizler için tek bir infografikte derledik.

Mutlaka bir göz atın!

Erkan Öz Kripto Para Dünyasında Yaşananlar

Erkan Öz Kripto Para Dünyasında Yaşananlar

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ripple Güney Kore’de 8.000 Pazarda Kullanılabilecek Kripto para borsası Bithumb mevcut önde gelen kripto paraların senenin ilk yarısında 6,000 sene sonunda ise 8,000 nakit piyasasında kullanılabilirliğini sağlamak için Korea Pay Service ile anlaştı. Kore’de en çok Ripple (XRP) ticareti yapıldığını hatırlatmakta fayda var....
Şebnem Ertan 29 Mart 2018