Ertha: Binance Smart Chain’de Yeni, Dinamik Bir NFT Metaverse!

WhatsApp Image 2021 10 04 at 14.10.29
WhatsApp Image 2021 10 04 at 14.10.29
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ertha, başka hiçbir şeye benzemeyen, heyecan verici bir hikaye ile Binance Smart Chain’de piyasaya sürülen yeni bir P2E (play-to-earn) oyunudur. Oyun, oyuncuların şirketlerini ve ülkelerini tatmin edici ve ödüllendirici bir şekilde mikro bir şekilde yönetebilecekleri büyük ölçekte doğru bir yaşam simülasyonunu kapsayacak.

Ertha, kullanıcılara neler vadediyor?

Yeni metaverse’de, oyuncuların, diğer oyuncuları ilerletmek ve onlara hükmetmek için ekonomik, altyapı ve askeri gelişmelerini dikkate almaları gerekecek. Ertha, platformu ayrıntı odaklı hale getiren ve oyuncu kararlarını meta veri tabanında dinamik olarak etkili hale getiren birden fazla özelliği kapsayacaktır.

Oyun, MMORPG ve strateji türleri arasında çeşitlilik gösteriyor ve zengin içeriğiyle eski tarz oyunları anımsatıyor. ERTHA ise bir token ve oyun içi para birimidir. Oyuncular, çoklu gelir sistemleri kullanılarak elde edilebilecek bu token kullanılarak ödüllendirilecek.

Bir NFT oyununda daha önce hiç görülmemiş 3 özellik

Dünya, gerçek dünya gezegenini tasvir ediyor ve oyuncuların ülkelerini gerçek dünyadaki bir yere bölmeye karar verecekleri HEX parsellerine bölünmüş durumda. 350.000 HEX parçası dünyayı böler ve oyuncular gezegendeki gerçek bir coğrafi konumdan hangi arsaları inşa etmek istediklerine karar verir. HEX’ler NFT‘lerdir ve satın alınabilir.

Oyuncunun oyunda baskın bir güç haline gelmesine yardımcı olmak için her biri kendi ilerleme bölümüne sahip, seçilebilecek birden fazla yol vardır. Hakimiyet için savaşmak ya da daha ince bir yol almak istiyorsanız, oyun farklı oyun tarzlarına hitap edecek. Toplumunuz, ekonominizi canlandıracak işadamlarından, yeni teknolojileri araştırmanıza yardımcı olacak bilim adamlarından ve savaşlar düzenleyecek ve ülkenizi yaklaşan saldırılardan koruyacak savaşçılardan oluşacaktır. Oyuncular hedeflerini ve hızlarını yansıtacak şekilde ülkelerini geliştirebilecekler.

Mekanikler, oyuncunun ülkesinin yönetiminde benzeri görülmemiş bir gerçekçilik getirecek. Ertha’nın oyunda çok sayıda mekaniği var, bu da onu oradaki en çeşitli ve derin NFT tabanlı oyun haline getirecek. Üretiminizi sürdürmek, şirketlerinizi yönetmek, pazarın zirvesinde kalmak, ticaret yapmak, nakliye rotalarınızı ve mali bütçelerinizi planlamak; hepsi Ertha’yı benzersiz kılan şeylerin örnekleridir.

Ertha: Ödüllendirici bir metaverse

Oyuncular, farklı gelir mekanizmaları kullanılarak oyun içinde ödüllendirilecek ve oyuncu için oluşturduğu gelir akışlarında doğal bir yaşam ortamı taklit edilecek. Kişisel Ertha arsaları olan NFT biçimindeki HEX’inizde yürütülen farklı işlemlerden vergi, ücret ve gelir toplayacaktır. Bu, oyunu detaylandırır ve oyuncuları kaynaklarından maksimum düzeyde yararlanmalarını sağlamak için altyapılarını ve yükseltmelerini çeşitlendirmeye teşvik eder.

NFT Piyasası İncelemesi: İşte Bu Haftaki Önemli Haberler!

Ertha’da NFT şeklindeki arsaları tutmanız, rakiplerinize ayak uydurmanızı sağlayıp daha fazla gelir elde etmenize olanak tanıyacaktır. NFT’ler (HEX’ler), geliştirme ve stratejik önem açısından değerlerini koruyacak; oyuncular, oyundaki zamanlarını, bulundukları yere ve büyümeye bağlı olarak daha sonra daha yüksek bir fiyata satabilecekleri mevcut varlıkları geliştirmeye yatıracaklar.

Zengin bir yol haritası

Oyun geliştiricileri, çeşitliliğini artırmak ve gerçekçiliğini derinleştirmek için daha fazla mekanik eklemeyi planlıyor. Bu mekaniklerden bazıları aşağıdakiler olsa da bunlarla sınırlı değildir:

  • Savaşlar
  • Kaçakçılık
  • Siyasi partiler ve Parlamento
  • Seçimler ve Oylama Sistemleri
  • Çok oyunculu

www.Ertha.io‘da NFT arsa satışına katılın

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ertha: Binance Smart Chain’de Yeni, Dinamik Bir NFT Metaverse!