“Ethereum 2018’de Üçe Katlanacak”

0 görüntülenme
Ethereum’un ortak kurucusu Steven Nerayoff’a göre bu kriptopara üzerine kurulan artan projeler 2018 yılında Ethereum’un artarak Bitcoin’i geçmesine sebep olabilir.
Nerayoff’un CNBC’de yaptığı konuşmada: “Ethereum ile gördüğünüz şey projelerin sayısındaki üssel artış – şu anda bu ekosisteme akan milyarlarca dolar var – belki geçtiğimiz yıldan 10 kat fazla proje olması kolayca Ethereum’un değerini ikiye, hatta belki yıl sonuna kadar üçe katlayabilir.” dedi.
Bitcoin uçtan uca elektronik bir ödeme yöntemi olarak tasarlanmışken, Ethereum ise özel koşullar bir araya geldiğinde yürütülecek bir akıllı kontratlar olarak tasarlandı. Ethereum projesi için token satışlarına yardım eden Nerayoff, gittikçe artan ve geniş yelpazeye sahip endüstrilerdeki işletmelerin yavaş yavaş Ethereum protokolünün onlara önerdiği şeylerle ilgilenmeye başladığını söyledi.

Nerayoff, “Geniş bir yelpazeye sahip endüstri dünyasında muazzam bir büyüme görmekteyiz. Finansal teknoloji aslında doğal bir alan, ancak şu anda bunun çok daha yaratıcı olduğunu görüyorsunuz – petrol ve gaz endüstrisinde projeler, kendi uygulamalarında kullanan hükümetler, oyunlar, tüm bu farklı alanlarda bunu görebiliyorsunuz.” dedi.
Proje yaratmanın ötesinde, Nerayoff Ethereum’un kullanımının arttığını çünkü işlemleri rakiplerine göre çok daha hızlı ve ucuz yapabildiğini söyledi.

“İnsanlar aslında onu bir değer birimi olarak kullanıyorlar.” diye ekleyen Nerayoff “Düşük işlem ücretleri tüm ağın daha çok kullanılmasına neden oluyor, ve bu durum ağın etkilerini de arttırıyor. Daha çok kullanıcı, bu platform üzerine inşa edilen daha çok proje ve daha çok programcı bulunuyor.” dedi.

Özgüveninin yanında, Nerayoff Bitcoin’i de unutmuyor ve 2017’de kriptoparaya ilham olmasına da atıfta bulunuyor.

“Tüm alan gittikçe genişliyor. Toplum tarafından büyük bir ilgi oluştu ve insanların yatırım yapabileceği alanlar genişledi, hatta Bitcoin’de bile. Böylece tüm alanlarda bir genişleme görebiliyorsunuz.” dedi.

Her halükarda Nerayoff, 2018’in Ethereum için iyi bir yıl olacağını söylüyor.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

cinli teknoloji devi baidu nft pazaryerini acacak 2 844x475 1
Arama Motoru Devi Baidu Blockchain Platformunu Oluşturuyor Çinli arama motoru devi Baidu, kendi blok zinciri platformu BaaS’ı oluşturuyor. Baidu tarafından geliştirilen teknolojiye dayanan açık platformun yola çıkış amacı ise “kullanıcı dostu” bir blok zinciri hizmeti sunmak. Şirketin internet sitesinde açıklandığı üzere “Baidu Trust”, transfer...
Burak Can Senyelli 13 Ocak 2018