Ethereum Balinaların Zulasını Bu 6 Altcoin Oluşturuyor!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 27 Aralık 2021
1 görüntülenme
photo 1568430328012 21ed450453ea

WhaleStats verileri, en büyük 1.000 Ethereum balinası arasında dolar değerinde en büyük pozisyonun Shiba Inu’ya (SHIB) ait olduğunu söylüyor. Meme token’i ETH ve MATIC takip ederken, listeye metaverse odaklı bir altcoin projesi de eklendi. İşte ayrıntılar…

Ethereum balinalarının zulası bu 6 altcoin projesinden oluşuyor

WhaleStats’ın gün içinde balina analizlerini paylaştı ve ilk 1.000 ETH balinasının hangi altcoin’lerde pozisyon altığını sıraladı. Verilere göre popüler meme token Shiba Inu, 100.557.537 dolar değerindeki 2.637 milyar SHIB ile en büyük balina pozisyonu. Sıralama şu altcoin’lerle devam ediyor:

  • Ethereum (dolar değeri 20.643.980 [5.069 ETH])
  • MATIC (ortalama bakiyesi 8.141.757 dolar değerinde 2.841.135)
  • Balinalar OKB, CRO ve MANA’yı da elinde bulunduruyor.
Bu 2 Altcoin'de Balina Hareketliliği: Milyarlık Alım Yapıldı!

İlginç on-chain metrikleri

Kriptokoin.com olarak aktardığımız WhaleStats verilerine göre en büyük 2 cüzdanın her biri yaklaşık 1,5 milyar dolar değerinde SHIB tutuyor. Bunlardan biri de, bu ayın başlarında, 5 milyon dolar değerinde SHIB satın alan “Light” adlı cüzdan. En büyük 10 balinanın geri kalanı da, bakiyelerinde yaklaşık 381.4 milyon dolar değerinde yaklaşık 10 milyar SHIB tutuyor.

Anonim balina 11,5 milyar SHIB satın aldı

Etherscan verilerine göre isimsiz bir balina 11.579.951.397 SHIB satın aldı. Mevcut Shiba Inu fiyatıyla bu 443,280 dolar değerinde. Son 10 saat içinde, bu balina ayrıca 14,6 milyar SHIB satın almak için birkaç işlem yaptı ve 25 milyar meme token, diğer cüzdanlara taşıdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

gold bars 7
Credit Suisse: Altın Fiyatı Bu Korkutan Seviyelere Düşebilir! Altın fiyatı, Mayıs ayından itibaren istikrarlı bir şekilde değer kazanan USD’ye karşı azalan duyarlılıkla birlikte, Mart ayından bu yana yatay bir aralıkta tutuldu. Credit Suisse’deki stratejistler, altın fiyatında 1.565/61 dolar bölgesini açacak potansiyel olarak önemli bir kırılma...
Vural Erkan 27 Aralık 2021