Ethereum Balinalarının Gizli Konutu Bu Altcoin!

202201262033 main
202201262033 main
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir şaka olarak başlatılan Shiba Inu kısa bir süre içinde en büyük rahibi olan DOGE’dan daha iyi performans göstererek ilk 10 kripto para birimi listesine girdi. Ethereum balinaları, bu altcoin yeni zirvelere ulaştığında iyi bir kar elde etmek için SHIB yatırımlarını sürekli olarak artırıyor.

Ethereum balinaları neden SHIB’i tercih ediyor?

Shiba Inu, bu yıl henüz fazla ilerleme kaydetmemesine rağmen tarihsel verilerini de göz ardı etmemek gerekiyor. 2021’de bu altcoin yüzde 45 milyon gibi büyük bir artış gösterdi. Uzmanlara göre Shiba Inu ekosistemine duyulan güvenin artması, SHIB’in uzun vadeli yatırımın bir parçası olmasının bir nedeni olarak da düşünülebilir. Ethereum balinalarının Shiba Inu token’larını toplu olarak satın alması ise Shiba Inu ekosistemine olan güvenin arttığının kanıtı olarak görülüyor. Bu yıl bir katman-2 ölçeklendirme çözümü başlatan SHIB aynı zamanda metaverse dünyasına da giriş yaptı.

Ethereum Vakfı Duyurdu

Uzun süredir Ethereum balinaları Shiba Inu yatırımıyla ilgileniyor. Geçen aralık ayında, bir ETH balinası, 134 milyon dolar değerinde tek bir işlemde 4 trilyon SHIB token’ı satın aldı. En zengin 1.000 ETH balinasını yakından takip eden WhaleStats’a göre, SHIB, ilk 1.000 ETH cüzdanı arasında en çok işlem gören ve en büyük altcoin olarak görülüyor. Ayrıca Rusya-Ukrayna savaşının yoğun aşamasında, kripto balinalarının fonlarını SHIB’e aktardığı görüldü.

SHIB’in karşılaştığı zorluklar neler?

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere Shiba Inu’nun sahip olduğu Ethereum balinaları arasında en sevilen altcoin olma konumu FTX tarafından ele geçirildi. Ethereum balinaları tarafından tutulan en fazla sayıda token listesinde üst sıralara yükseldi. Dengelerinde 10.000 ila 1 milyon ETH bulunan bu balina adresleri, portföylerini diğer altcoin projelerine doğru çeşitlendirdi.

Analist Uyardı: AVAX, Ethereum ve LUNA Tahminini Paylaştı!

Geçen yıl adından söz ettiren SHIB, ilk 10 holding listesine girdi ve kısa sürede bu yatırımcıların gözdesi haline geldi. Altcoin, ekosistemi için güçlü bir topluluk tarafından destekleniyor ve 2021’de Bitcoin’den 43 milyon daha fazla izlendi. Uzmanlara göre Shiba Inu’nun tekrar yükselmesi ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşması için bu topluluğun boğaları tarafından desteklenmesi gerekiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ethereum Balinalarının Gizli Konutu Bu Altcoin!