Dev Ethereum Balinası, Bu Altcoin’den Milyonluk Aldı!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 12 Mart 2022
0 görüntülenme
8MSWy1

Kripto para piyasası yatay fiyat hareketlerini sürdürürken, en büyük Ethereum balinalarının bu süreçte USDT, USDC ve BUSD gibi stablecoin’leri elden çıkardığını gördük. Bunun haricinde, Whale Alert tarafından yayınlanan birkaç tweet’e Coinbase’den çeşitli büyük Bitcoin parçalarının (her biri 10.000 BTC’ye yakın) anonim cüzdanlara taşındığı bildirildi. Güncel balina işlemlerinin Chainlink etrafında gerçekleştiğini görüyoruz.

Bu altcoin bir Ethereum balinası tarafından yağmalandı

Geçtiğimiz 24 saat içinde, en büyük 100 Ethereum (ETH) cüzdanı arasında Chainlink (LINK) en çok işlem gören altcoin oldu. WhaleStats’ın son istatistiklerine göre Chainlink, Ethereum’un en zengin 100 balina cüzdanının ilgisini çekiyor gibi görünüyor. Bu nedenle LINK, son 24 saat içinde aralarında en aktif olarak işlem gören token oldu.

Ayrıca, sadece satın almak dışında, Ethereum balinalarının cüzdanlarında büyük miktarda LINK tokeni biriktirdiği görüldü ve bu da LINK’i en çok edinilen dördüncü kripto para birimi haline getirdi.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız WhaleStats raporuna göre, Ethereum balinaları, geçtiğimiz 24 saat içinde beş işlemle 22.916.811 dolar (22 milyon dolar) değerinde toplam 1.726.788 (1.72 milyon) LINK topladı. Tanınmış Ethereum balinası “Gimli”nin ayrıca 6,303,296 dolar (6,3 milyon dolar) değerinde 476.799 (476 bin) LINK token’ine sahip olduğu paylaşıldı.

“Gimli” isimli dev balina Chainlink birikimini artırıyor

Şu anda balina, 6.387.696 dolar (6.3 milyon dolar) değerinde 495.329 token’e sahip. “Gimli”nin ortalama LINK satın alma fiyatı 13 dolar. Genel olarak, ilk 100 ETH balinası toplam 166.409.166 dolar (166 milyon dolar) değerinde LINK bulunduruyor. CoinMarketCap verilerine göre, LINK, piyasa değerine göre dünyanın en büyük 23. kripto para birimi ve şu anda gün içinde hafif yükselişle 13.25 dolardan işlem görüyor. Chainlink, 10 Mayıs 2021’de belirlenen tüm zamanların en yüksek (ATH) 52.88 doların %74 altında işlem görüyor. Yaklaşık 6 milyar dolarlık piyasa değerinin yanında, günlük işlem hacmi 13 milyar doların üzerinde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

t value business
Haftalık Altın Tahmini Çıktı: Bu Seviyeler Masada! Ukrayna’daki savaş ve tabii ki çok sayıda ekonomik sorun söz konusu olduğunda birçok endişe görmeye devam ettiğimiz için altın piyasaları hafta boyunca başlangıçta yükseldi. Ancak, Rusya’nın Ukrayna işgalinde çözüm umutlarının belirmesiyle risk iştahı arttı ve altın fiyatları...
Vural Erkan 12 Mart 2022