Reklamı kapat

Ethereum Classic Artık Coinbase’de Resmen Destekleniyor

İmge Açıkbaş
İmge Açıkbaş 17 Ağustos 2018
0 görüntülenme

Ethereum Classic’i (ETC) artık Coinbase.com ve mobil uygulamada destekleniyor. Coinbase’in faaliyet gösterdiği her ülkede müşteriler artık Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve Litecoin ile birlikte Ethereum Classic‘i satın almak, satmak, göndermek, almak veya saklamak için giriş yapacaklar.

Müşterilerden duyulan en yaygın taleplerden biri, Coinbase’de daha fazla varlığa sahip olmak ve Ethereum Classic bu yönde olan ilk adım. Yeni listelemenin dünya çapında milyonlarca yeni kullanıcıya ulaşması nedeniyle, kripto para biriminin benimsenmesi bekleniyor.

Coinbase‘in tüketici işine başkanlık eden Dan Romero, bugün yayınlanan bir blog yayınında şunları dedi:

“Sizin taleplerinizi duyuyoruz ve dünya çapında daha fazla müşteriye daha fazla mal varlığı sağlamak için çok çalışıyoruz.”

‘Ethereum Rakibi’

Bazıları ETC’nin on kat büyüyecek kadar değerli olduğunu ve  Ethereum’un (ETH) pozisyonlarına rakip olabileceğine inanıyor. Ethereum Classic Haziran 2016’da proje için bir bağış toplama aracı olan DAO’daki büyük bir saldırı sonrasında oluşturuldu. Kısaca: Ethereum Vakfı,  Ethereum olarak bilinen yeni bir versiyonunu yarattı – bu da kayıp fonları kurtardı, buna karşı çıkanlar ise Ethereum Classic olarak bilinen orijinal zincir ile devam etti.

Bununla birlikte, Ethereum Classic’in değeri son bir haftada %4 düştü ve bugün, Coinmarketcap.com’a göre, son 24 saatte %1 düştü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter‘da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

UEFA Süper Kupa Biletlerini Blokzincir Yardımıyla Dağıttı! Dün yayımladığı basın bültenine göre Avrupa Futbol Federasyonları Birliği (UEFA) cep telefonları üzerinden blokzincir tabanlı yeni bir biletleme sistemini başarıyla uyguladı. Mayıs ayında Lyon’da düzenlenen 2018 Avrupa Ligi finali için biletlerin yüzde 50’sine blokzincir biletleme sisteminin ‘başarıyla’...
Mert Kaya 17 Ağustos 2018