Ethereum ETF’si Boğa Koşusunu Tetiklemeden Önce Alınması Gereken En İyi Kripto Paralar

Ethereum ETF'si Boğa Koşusunu Tetiklemeden Önce Alınması Gereken En İyi Kripto Paralar
Ethereum ETF'si Boğa Koşusunu Tetiklemeden Önce Alınması Gereken En İyi Kripto Paralar
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum tabanlı borsa yatırım fonunun (ETF) yakında piyasaya sürülmesiyle birlikte, kripto para piyasasında heyecan artıyor. Bu hamlenin yeni bir yatırım dalgası çekmesi ve potansiyel olarak sektörde önemli bir yükselişi tetiklemesi bekleniyor. Yatırımcılar bu gelişmeden en fazla fayda sağlayabilecek kripto para birimlerini belirleme konusunda istekli. Makale, beklenen yükseliş başlamadan önce yatırımcıların dikkate alabileceği gelecek vaat eden kripto para birimlerinin derlenmiş bir listesini sunuyor.

BlastUP Ön Satışı 7 Milyon Dolara Yaklaştı, Yatırımcılar Mayıs Bitmeden BLP Almak İçin Acele Ediyor

Devam eden BlastUP ön satışı önemli eşiği aştığı için tamamlanmak üzere: Şu ana kadar yaklaşık 7 milyon dolar toplandı. 15.000’den fazla bilgili yatırımcı, değerleri hızla yükselmeden önce BlastUP tokenlarını satın aldı.

Ön satış Mayıs ayının sonuna kadar devam edecek, dolayısıyla %1000’e kadar patlayıcı getiri sağlamaya hazır bir varlık olan BlastUP ile kripto varlıklarınızı artırmak için biraz zamanınız var. Şu anda birkaç ABD sentinden satılan BlastUP tokenlerinin bu yılın sonuna kadar 10 dolara ulaşması bekleniyor.

BlastUP token holderları, Airdrop’a katılım, IDO’lara katılım için özel sadakat ödülleri ve staking yoluyla faiz kazanma yeteneği dahil olmak üzere bir dizi ayrıcalıktan yararlanabilir.

BlastUP, kripto dünyasındaki kalabalığın arasından sıyrılıyor. TVL’nin altıncı en büyük Blockchain olan Blast tarafından desteklenen bu platform, DApp girişimleri için bir fırlatma rampası olarak gerçek bir fayda sunuyor. Daha hızlı büyüyün, daha fazla kazanın sloganıyla BlastUP, Blockchain girişimlerinin başarısını artırmaya kendini adamış durumda. BlastUP’a katılanlar artık bu boğa koşusunda bir sonraki büyük olay olmaya hazırlanan bir projenin parçası oluyorlar.

>> Zaman İşliyor – Mayıs Bitmeden $BLP Satın Alın! <<

XRP Fiyat Hareketi: Kısa Bir Analiz

XRP’nin fiyatı şu anda 0,49 ile 0,53 dolar arasında seyrediyor. Yakındaki direnç seviyesi 0,55 dolar, bu da fiyatın artması durumunda burada bir engelle karşılaşabileceğini gösteriyor. Tersine, eğer fiyat düşerse, 0,47 dolarda destek var ve bu noktada muhtemelen geri dönebilir. Geçen hafta XRP değerinde %1,35’lik hafif bir artış gördü, ancak son aya ve altı aya bakıldığında sırasıyla %5,29 ve %15,18’lik bir düşüş görüldü. Şu anda fiyat, 46,96’ya yakın nötr bir RSI ve sıfıra yakın bir MACD Seviyesinin gösterdiği gibi güçlü bir yükseliş veya düşüş eğilimi göstermiyor. Kısa vadeli ve uzun vadeli ortalamalar aynı seviyede (0,53 dolar) şimdilik fiyat istikrarına işaret ediyor. Bu ölçümlerle XRP’nin fiyatı, önemli dürtüsel veya düzeltici hareketler yapmak yerine konsolidasyon aşamasında görünüyor.

Blur (BLUR) Fiyat Hareketi ve Geleceğe Bakış

Blur’un şu anki fiyatı 0,33 dolar ile 0,38 dolar arasında seyrediyor ve coin geçtiğimiz ay %5,84 ve son altı ayda %36,93 düştüğü için son zamanlarda aşağı yönlü bir baskı görülüyor. En yakın direnç ve destek seviyeleri sırasıyla 0,41 dolar ve 0,31 dolar. Son zamanlarda Blur’un fiyat hareketleri, 44,69’daki RSI ve 27,61’deki düşük Stokastik değeri gibi göstergelerin güçlü bir alıcı momentumunun olmadığını göstermesi nedeniyle düzeltici görünüyor. Geçen hafta %10,40’lık bir artışla önemli bir düşüş yaşamasına rağmen, kripto paranın Basit Hareketli Ortalamaları (10 günlük 0,42 dolar ve 100 günlük 0,40 dolar), Blur’un 0,46 dolarlık ikinci direnç seviyesini hedefleyerek acil direnç seviyelerinin üstesinden gelebilirse potansiyel bir yükseliş görebileceğine işaret ediyor.

Sei Coin: Kısa Vadede Hafif Türbülans, Uzun Vadede Parlıyor

SEI son zamanlarda bir fiyat düşüşü gördü; geçen hafta %2,77’lik, geçen ay ise %20,38’lik daha keskin bir düşüş yaşandı. Ancak altı ay önceki seviyenin oldukça üzerinde seyrederek %111,05’lik güçlü bir kazanç elde etti. Şu anda 0,45 ile 0,59 dolar arasında işlem gören SEI, bir sonraki engelle 0,67 dolarlık direnç seviyesinde karşı karşıya kalırken destek 0,37 dolarda kalıyor. Kripto para, RSI’nin düşük 30,51 seviyesinde ve Stokastik seviye 14,68 gibi göstergelerin önerdiği gibi düzeltme aşamasındadır ve aşırı satış olabileceğinin sinyalini verir. Sıfırın hemen altındaki MACD bu düzeltici eğilimi doğruluyor.

Cardano Fiyat Eylemi: ADA Volatilite Ortasında Yön Arıyor

Cardano’nun fiyatı 0,43 ila 0,49 dolar arasında seyrediyor; aşağı yönlü baskı, bir aylık %10,83’lük düşüşle, altı aylık %19,43’lük kazancın aksine görülüyor. Kripto para şu anda hem 10 günlük hem de 100 günlük ortalamaların altında seyrediyor ve bu da güçlü bir yükseliş momentumunun olmadığını gösteriyor. Teknik göstergeler düşüş eğilimini yansıtıyor; düşük RSI ve Stokastik potansiyel aşırı satışa işaret ediyor. Açık ve dürtüsel hareketler olmadan ADA, yön trendine karar vermeden önce konsolidasyon yapabilir.

Kripto Para Seçimleri için Çözüm

Sonuçta, boğa koşusunun ortasında büyüme potansiyeli göz önüne alındığında, dikkatler kısa vadede o kadar parlak olamayabilecek birkaç kripto paraya çevriliyor. XRP, BLUR, SEI ve ADA’nın hepsi bir rol oynuyor ancak yakın gelecekte beklentileri mütevazı görünüyor. Ancak BlastUP, yenilikçi konsepti ve yerleşik Blast ekosistemine dahil olması nedeniyle önemli bir gelecek vaat ediyor. Bu, BlastUP’ı mevcut pazar trendinde artan ilgi ve büyüme için umut verici bir aday olarak konumlandırıyor.

Web Sitesi: https://blastup.io/

Twitter: https://twitter.com/Blastup_io

Discord: https://discord.gg/5Kc3nDhqVW

Telegram: https://t.me/blastup_io

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ethereum ETF’si Boğa Koşusunu Tetiklemeden Önce Alınması Gereken En İyi Kripto Paralar