Profesyonel Analist, Ethereum’da 15 Bin Dolar İçin Tarih Verdi!

Vural Erkan
Vural Erkan 26 Ağustos 2021
21 görüntülenme
ethereum rocket

Bir Makro Analisti ve Real Vision’ın Kurucu Ortağı olan Remi Tetot, yakın zamanda, bir grafikte Bitcoin ve Ethereum’un fiyat hareketlerinin bir karşılaştırmasını paylaştı. Remi Tetot’a göre, Ethereum önümüzdeki 6 ay içinde 15.000 doları geçecek. Remi Tetot, ağ etkisini fiyat hareketine katkıda bulunan bir faktör olarak gösterdiği şu tweeti paylaştı:

Ethereum önümüzdeki 6 ayda 15 bin doları geçecek. Ağ etkisi iş başında!

Analistler Ethereum’un büyük yükseltmeler alabileceği konusunda hemfikir

Kriptokoin.com haberlerinden takip ettiğiniz üzere son zamanlarda, Ethereum’un Londra Hark Frok’u, Ethereum’un fiyatında değişikliklere yol açtı. Yükseltme, ETH için bir deflasyon mekanizması getirdiğinden, analistler, zaman ilerledikçe Ethereum’un büyük yükseltmeler alabileceği konusunda hemfikir görünüyorlar. Her zaman iyi değildir. Ağa akın eden kullanıcı sayısıyla birlikte Ethereum’un gaz ücretleri de fırladı. Yüksek yanma oranlarını ETH gaz ücretlerinde bir artış izledi. Bununla birlikte, analistler ETH konusunda yükselişe devam ediyor. Remi Tetot’un tweetini gören başka bir teknik analist, ETH’nin önümüzdeki 6 ay içinde 15 bin dolara ulaşacağı tahminine katıldığını söylediği tweet paylaştı. Teknik analist ve Cryptoacademy’nin kurucusu Justin Bennett de şu analizini paylaştı.

Başka bir büyük yükselen kanal. Şok değil.

Justin Bennett, tweetinde ETH’nin başka bir büyük yükselen kanaldan nasıl geçtiğine işaret ediyor. Yükselen kanal, yukarı doğru eğimli paralel çizgiler arasında yer alan fiyat hareketini gösteriyor. Bu boğa yükselişi hissine işaret ediyor.

Santiment : Ethereum, son sekiz saat içindeki piyasa düşüşünde minimum hasar aldı

Blockchain analitik şirketi Santiment, Ethereum’un son sekiz saat içinde piyasa düşüşünde minimum hasar alan birkaç kripto varlık arasında olduğunu tweetledi. Ethereum’un oldukça iyi durumda olduğundan ve güneye gitmediğinden bahsedilen tweet şu şekilde:

Ethereum, son 8 saatte piyasa genelinde yaşanan bu düşüş sırasında minimum düzeyde etkilenen birkaç varlıktan biri. Hala 3.100 doların üzerinde. ETH’nin token dolaşımını, ortalama dolar yatırım yaşı ve varlığın neden iyi durumda olduğunu belirtmek için sosyal duyarlılığı okuyun.

Ethereum ile ilgili izlenmesi gereken üç önemli faktör

Tweet’te paylaşılan rapor, Blockchain dünyasındaki en büyük ikinci kripto para birimi için önemli olan üç faktörden bahsediyor. Token dolaşımı iki ayın en yüksek seviyesine ulaştı ve bu seviyeyi aştı. Analist Yuri Molchan’a göre, ağırlıklı sosyal duyarlılık şu ana kadar iyi durumda, Crypto Twitter, ETH’nin 3.300 dolarlık fiyat seviyesini geri getireceği konusunda çok mutlu.

Ancak analist Yuri Molchan’a göre, Santiment tarafından sağlanan grafikte, bu endeksin eğrisi şimdiden negatif alana girmeye başladı. Rapora göre, daha da düşerse ETH fiyatı onu takip edebilir. Üçüncü faktör, ortalama dolar yatırım yaşı. Grafikte, ETH fiyatının ve bu endeksin farklı yönlerde hareket ettiği açıkça görülüyor. Ethereum fiyatı yükseldiğinde, endeks düşer. ETH, Mayıs ayında ulaşılan 4.300 dolar seviyesinin üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerlerken düşüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

610abebd026e528d82094bb1 EFI ENJ NFT ownership illu
Analist: Bu NFT Coin’i Sıradaki En Hızlı Altcoin! Geniş kitlelerce takip edilen kripto kanalı Bitboy Crypto, Enjin tarafından Polkadot teknolojisi üzerine geliştirilen ve yeni hizmete sunulan NFT oyun platformu NFT Efinity (EFI) hakkında aboneleriyle paylaşımlarda bulunuyor. Analist Ben Armstrong’e göre, bu düşük kapasiteli NFT coin,...
Vural Erkan 26 Ağustos 2021