Profesyonel Analist, Ethereum’da 15 Bin Dolar İçin Tarih Verdi!

ethereum rocket
ethereum rocket
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir Makro Analisti ve Real Vision’ın Kurucu Ortağı olan Remi Tetot, yakın zamanda, bir grafikte Bitcoin ve Ethereum’un fiyat hareketlerinin bir karşılaştırmasını paylaştı. Remi Tetot’a göre, Ethereum önümüzdeki 6 ay içinde 15.000 doları geçecek. Remi Tetot, ağ etkisini fiyat hareketine katkıda bulunan bir faktör olarak gösterdiği şu tweeti paylaştı:

Ethereum önümüzdeki 6 ayda 15 bin doları geçecek. Ağ etkisi iş başında!

https://twitter.com/Remi_Tetot/status/1430470695407005699

Analistler Ethereum’un büyük yükseltmeler alabileceği konusunda hemfikir

Kriptokoin.com haberlerinden takip ettiğiniz üzere son zamanlarda, Ethereum’un Londra Hark Frok’u, Ethereum’un fiyatında değişikliklere yol açtı. Yükseltme, ETH için bir deflasyon mekanizması getirdiğinden, analistler, zaman ilerledikçe Ethereum’un büyük yükseltmeler alabileceği konusunda hemfikir görünüyorlar. Her zaman iyi değildir. Ağa akın eden kullanıcı sayısıyla birlikte Ethereum’un gaz ücretleri de fırladı. Yüksek yanma oranlarını ETH gaz ücretlerinde bir artış izledi. Bununla birlikte, analistler ETH konusunda yükselişe devam ediyor. Remi Tetot’un tweetini gören başka bir teknik analist, ETH’nin önümüzdeki 6 ay içinde 15 bin dolara ulaşacağı tahminine katıldığını söylediği tweet paylaştı. Teknik analist ve Cryptoacademy’nin kurucusu Justin Bennett de şu analizini paylaştı.

Başka bir büyük yükselen kanal. Şok değil.

Justin Bennett, tweetinde ETH’nin başka bir büyük yükselen kanaldan nasıl geçtiğine işaret ediyor. Yükselen kanal, yukarı doğru eğimli paralel çizgiler arasında yer alan fiyat hareketini gösteriyor. Bu boğa yükselişi hissine işaret ediyor.

Santiment : Ethereum, son sekiz saat içindeki piyasa düşüşünde minimum hasar aldı

Blockchain analitik şirketi Santiment, Ethereum’un son sekiz saat içinde piyasa düşüşünde minimum hasar alan birkaç kripto varlık arasında olduğunu tweetledi. Ethereum’un oldukça iyi durumda olduğundan ve güneye gitmediğinden bahsedilen tweet şu şekilde:

Ethereum, son 8 saatte piyasa genelinde yaşanan bu düşüş sırasında minimum düzeyde etkilenen birkaç varlıktan biri. Hala 3.100 doların üzerinde. ETH’nin token dolaşımını, ortalama dolar yatırım yaşı ve varlığın neden iyi durumda olduğunu belirtmek için sosyal duyarlılığı okuyun.

Ethereum ile ilgili izlenmesi gereken üç önemli faktör

Tweet’te paylaşılan rapor, Blockchain dünyasındaki en büyük ikinci kripto para birimi için önemli olan üç faktörden bahsediyor. Token dolaşımı iki ayın en yüksek seviyesine ulaştı ve bu seviyeyi aştı. Analist Yuri Molchan’a göre, ağırlıklı sosyal duyarlılık şu ana kadar iyi durumda, Crypto Twitter, ETH’nin 3.300 dolarlık fiyat seviyesini geri getireceği konusunda çok mutlu.

Ancak analist Yuri Molchan’a göre, Santiment tarafından sağlanan grafikte, bu endeksin eğrisi şimdiden negatif alana girmeye başladı. Rapora göre, daha da düşerse ETH fiyatı onu takip edebilir. Üçüncü faktör, ortalama dolar yatırım yaşı. Grafikte, ETH fiyatının ve bu endeksin farklı yönlerde hareket ettiği açıkça görülüyor. Ethereum fiyatı yükseldiğinde, endeks düşer. ETH, Mayıs ayında ulaşılan 4.300 dolar seviyesinin üzerinde tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru ilerlerken düşüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Profesyonel Analist, Ethereum’da 15 Bin Dolar İçin Tarih Verdi!