Önemli Gelişme: Ethereum Geliştiricisi Suçunu Kabul Etti!

VPF43OF7B5BCPEL7ME3E72JS6A
VPF43OF7B5BCPEL7ME3E72JS6A
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum’dan şok edici bir gelişme var. Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti’ne yardım etmekle suçlanan bir Ethereum geliştiricisi Virgil Griffith, 27 Eylül’de New York’un Güney Bölgesi’ndeki duruşması sırasında suçunu kabul etti. İşte mahkeme kararı…

Ethereum geliştiricisi için hapis cezası isteniyor!

Griffith’in tek suçlaması yaptırım yasalarını ihlal etmek için komplo kurmaktı. Ethereum (ETH) geliştiricisi şimdi parmaklıklar ardında 6,5 ​​yıl ile karşı karşıya. Cezasının 13 Ocak’ta başlaması bekleniyor.

Fiyat Tahmini: BTC ve XRP 8 Altcoin

Virgil Griffith, rejime karşı gelmekle suçlanıyor!

Griffith, Kuzey Kore kripto para birimi konferansında bir konuşma yaptıktan sonra Kasım 2019’da Amerikan kolluk kuvvetleri tarafından tutuklandı. İlgili Kuzey Koreli hacker’ler, kripto para ve nakit olarak 1,3 milyar dolardan fazla çalmakla suçlandı. Ethereum araştırmacısı da, rejime Blockchain teknolojisi yardımıyla ABD yaptırımlarının nasıl aşılacağını öğretmekle suçlu bulundu. ABD Adalet Bakanlığı şikayetinde Griffith’in konuşmasının yasaları çiğneyeceği gerçeğinin farkında olduğunu iddia etti. Geliştirici için başlangıçta en fazla 20 yıllık hapis cezası bekleniyordu. Ethereum (ETH) fiyatını ve detaylı piyasa verilerini buradan görebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Önemli Gelişme: Ethereum Geliştiricisi Suçunu Kabul Etti!