Ethereum Kaşifinden Yeni Hamle! 4 Altcoin Radarda

Ethereum Kaşifinden Yeni Hamle! 4 Altcoin Radarda
Ethereum Kaşifinden Yeni Hamle! 4 Altcoin Radarda
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altcoin Ethereum için altyapı veri setleri konusunda uzmanlaşmış bir kripto girişimi olan Rated Labs’ten önemli bir adım geldi. Buna göre Seri A fonlamasında 12,9 milyon doları başarıyla topladı. Bu önemli sermaye enjeksiyonu dikkat çekiyor. Çünkü Rated Labs’ın altyapı hizmetlerini çeşitli blockchain ağlarında genişletmesini destekleyecek.

Archetype A serisi turuna liderlik ediyor

Seri A finansmanına kripto girişim firması Archetype öncülük etti. Ayrıca Placeholder, 1confirmation, Cherry ve Semantic gibi önde gelen yatırımcıların katılımına tanık oldu. Ayrıca, yeni destekçiler Robot Ventures, Chorus One, Factor ve Maelstrom da tura katıldı. Böylece altcoin ETH kaşifi Rated Labs’e olan güçlü yatırımcı güveninin sinyalini verdi. Özellikle, bu Seri A finansmanı Rated’ın 2,5 milyon dolar toplayarak toplam finansmanı 15 milyon doların üzerine çıkaran önceki finansman turunu takip ediyor.

Rated

Altcoin Ethereum kaşifi Rated Labs şu anda bir ağ gezgini sağlıyor. Ayrıca bir veri API’si ve bir oracle içeren temel Ethereum altyapı veri setlerini sunuyor. Ağ gezgini, Ethereum’un doğrulayıcı setinin sağlığını ve geçmiş verilerini değerlendiriyor. Buna göre değerli bir araç olarak hizmet veriyor. Aynı zamanda, veri API’si Ethereum geliştiricilerini ve node operatörlerini raporlama, izleme ve kıyaslama çözümleri oluşturma konusunda güçlendiriyor. Son olarak, oracle, seçilmiş verilerin Ethereum ana ağına entegrasyonunu kolaylaştırıyor.

Altcoin projeleirne doğru genişleme

Rated Labs, yeni aldığı fonla hizmetlerini çok sayıda Layer 1 blockchain ağına genişletmeye hazırlanıyor. Bu ağlar arasında altocin Polygon, Solana, Cosmos ve Polkadot yer alıyor. Buna göre genişlemeye devam etmek için iddialı planları var. Rated Labs’in kurucu ortağı ve CEO’su Simos konuyla ilgili olarak açıklama yapıyor. Şirketin gezgini ve API’yi geliştirme ve ayrıca yeni özellikler sunma konusuna bakıyor. Diğer taraftan desteklenen tüm ağlar için gerçek zamanlı işlevsellik sağlama konusundaki kararlılığını vurguluyor. Ayrıca Rated Labs, gelecekte Layer 2 ağları içinde merkezi olmayan sıralayıcı setlerinde bir rol oynamayı öngörüyor.

Top 10 altcoins to invest in 2023 | Metaverse Post

Simos’a göre Rated Labs, mevcut tekliflerine en yakın alternatifler olan beaconcha.in ve Metrika ile asgari düzeyde doğrudan rekabetle karşı karşıya. Piyasadaki konumuyla altcoin ETH kaşifi Rated Labs, büyüme ve yenilik için iyi bir konuma sahip. Rated Labs şu anda 12 profesyonelden oluşan bir ekip istihdam ediyor. Ayrıca Simos’un önümüzdeki çeyreklerde personel sayısını iki katına çıkarmak için iddialı planları var. Buna göre öncelikli olarak mühendislik departmanını genişletmeye bakıyor. Kriptokoin.com olarak baktığımızda bu hamle dikkat çekici. Rated Labs’in kripto altyapı alanında lider bir oyuncu olarak konumunu güçlendiriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Ethereum Kaşifinden Yeni Hamle! 4 Altcoin Radarda