Reklamı kapat

“Ethereum Kriptonun İnternet Kadar Benimsenmesini Sağlayabilir”

Mert Kaya
Mert Kaya 20 Temmuz 2018
0 görüntülenme

Goldman destekli Circle’ın CEO’suna göre Ethereum, kripto para ve blokzincir teknolojisinin İnternetle rekabet eder düzeyde benimsenmesini ve kabul görmesini sağlayabilecek bir teknoloji.

Dijital ödeme şirketi ve kripto para borsası başkanı Jeremy Allaire’e göre Ethereum’un merkezi olmayan uygulamalarının yavaş yavaş ortaya çıkması anahtar nokta.

Kripto İnternet Kadar Benimsenebilir

Allaire CNBC’ye verdiği röportajda kripto paralara karşı oldukça pozitif bir tutum sergiledi:

“Blokzincir ve kripto para bir gün internet kadar benimsenmiş teknolojiler haline gelebilir. Geçtiğimiz yıl pazarı gerçekten harekete geçiren şeylerden biri aslında özellikle Ethereum’un üzerinde merkezi olmayan uygulamalar geliştirebileceğiniz bir yere sahip olmasıydı. Ethereum’un üzerinde yeni tokenler yaratabilirsiniz. Akıllı kontrat teknolojisini kullanarak yeni bir tür finansal kontrat geliştirebilirsiniz…”

Ethereum’un bu teknolojiyi kullanan en yüksek sayıda geliştiriciyi bünyesinde barındırdığını belirten Allaire bu platformun EOS, NEO ve Cardano gibi hafife alınmayacak rakipleri olduğunun da üzerine ayrıca vurgu yaptı.

Allaire kripto paranın geleceği hakkında cesur tahminler yapmaktan kesinlikle çekinmiyor. Circle CEO’su en son Dolar, Euro, Yen ve dünya üzerindeki diğer bütün fiat paraların bir gün kripto para haline gelmesini beklediğini söylemişti.

“Tahminimiz bütün fiat paraların bir gün kriptoya döneceği yönünde, bu dönüşüm bu noktada kaçınılmaz görünüyor…”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Telegram kanalımız katılın, bizi Twitter‘da takip edin ve Facebook sayfamızı beğenin!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

EOS Rekora Koşuyor: İşlem Hızı Visa’yı Geride Bıraktı EOS platformu bir blokzincirde saniyede yapılan işlem sayısı rekorunu saniyede 3000 işlem sınırını aşarak kırmayı başardı. Blokzincir platformu EOS son 2 gün içerisinde işlem gerçekleştirme açısından iki büyük rekor kırdı. İlk olarak saniyede 2.822 işleme ulaşıp diğer...
Mert Kaya 20 Temmuz 2018