Ethereum Milyarderi Gözünü Çin’e Dikti

Google News

Anthony Di Iorio Bitcoin’deki erken yatırımlarından ve Ethereum’un kurucu ortağı olmasından elde ettiği 1 milyar dolarlık servete rağmen dijital para dünyasındaki fırsatların peşini bırakmıyor.

Di Iorio Perşembe günü Toronto’da yaptığı bir röportajda, “Benim için şu anki en büyük hisseler Çin’deki iki proje olan Qtum ve VeChain. Eğer doğru şekilde tanımlarsanız yeni hisselerde çok daha fazla fırsat bulunuyor.” açıklamasını yaptı.

Qtum, Bitcoin blockchain’inin güvenilirliği ile Ethereum’un akıllı kontratlarının esnekliğini birleştirmeyi amaçlayan Ethereum tabanlı bir proje. Coinmarketcap.com verilerine göre Qtum dolaşımda olan en büyük 20’nci kriptopara ve 914 milyon dolarlık piyasa değerine sahip.

VeChain’in blockchain platformu ise finansal hizmetlere ve tedarik zinciri yönetimine odaklanıyor. Bu koin ise 1.7 milyar dolarlık piyasa değeri ile 17. sırada yer alıyor.
Di Iorio kriptopara çılgınlığına şu anda Bitcoin platformuna öncü alternatiflerden biri olan Ethereum’a mali kaynak sağlayarak başladı. Ethereum teknolojini kullanan Ether koini 50 milyar dolarlık piyasa değerine sahipken Bitcoin ise 115 miilyar dolara sahip. Di Iorio şu anda Toronto’da blockchain projelerine odaklanan Decentral isimli bir “yenilik merkezinin” başında bulunuyor. Bu şirket aynı zaman popüler kriptopara cüzdanı Jaxx’ın da kurucusu.

Di Iorio ilk Bitcoin’ini değeri $7.52 iken aldı ve Bitcoin’in geleceğine hala inanıyor. Şu anda Bitcoin $6362.44 seviyesinden işlem görüyor.

Di Iorio şu ifadelerde bulundu:

“Genel anlamda inanılmaz özellikleri ve yeteneği var, çünkü nadir bulunan, oldukça faydalı, hızlı değer transferi yapabildiğiniz ve ilk hamle avantajına sahip bir koin. Bence geçen yıl olan şey sürekli tekrar edecek, daha çok insan aldıkça değeri artacak.”

Üst düzey bir Amerikalı düzenleyici tokenle ilişkili işlemlerin federal menkul kıymetler yasalarına bağlı olmadığını söyleyerek bu dijital parayla ilgili aylardır tartışılan bir konuya son verdi.

Di Iorio, “Kurduğumuz ve başlattığımızda bunun bir menkul değer olmadığı için rahattık. Bunla ilgili yeniden bir doğrulama almak oldukça güzel”. açıklamasında bulundu.

Bloomberg<

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Doğrudan cihazınızda gerçek zamanlı güncellemeleri alın, şimdi abone olun.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmekMesajları Oku