Ethereum ve PEPE Coin Ralli Yaptı! İşte Ethereum Boğasında 100x Yapacak Coinler Listesi

Ethereum ve PEPE Coin Ralli Yaptı! İşte Ethereum Boğasında 100x Yapacak Coinler Listesi
Ethereum ve PEPE Coin Ralli Yaptı! İşte Ethereum Boğasında 100x Yapacak Coinler Listesi
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında bir spot Ethereum ETF’inin onaylanıp onaylanmayacağı konusunda tartışmalar sürerken birçok analist ve kurumun onay alacağı yönündeki açıklamaları piyasaya ralli getirdi.

Son olarak İngiliz bankacılık devi Standard Chartered, bu hafta Ethereum ETF’lerinin ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından onaylanmasını beklediğini bildirdi. Bu nedenle kripto para fiyatları son 24 saat içinde yükseldi. Ethereum bu haberin yazıldığı saat itibarıyla yüzde 8’den fazla bir artışa 3 bin 800 dolar civarında seyretti.

Yükselişten nasibini alanlardan en çok Pepe coin (PEPE) dikkat çekti. Popüler meme coin’in fiyatı son 24 saat içinde yüzde 20’den fazla artarak tüm zamanların en yüksek seviyesi (ATH) olan 0,00001294 dolara ulaştı. PEPE’nin işlem hacmi ise yüzde 220’den fazla artışa 3,8 milyar dolara ulaştı.

Bir spot Ethereum ETF’inin onaylanması durumunda Ether’in ve diğer kripto para birimlerinin fiyatlarının daha da yükselmesi bekleniyor. Bu yüzden PEPE ralli yaparken yatırımcılar gözünü erkenden yerini alabilecekleri projelere çevirdi. Olası Ethereum boğasında 100x yapacak coin’ler arasında ise WienerAI (WAI) ve Dogeverse (DOGEVERSE) projeleri ön plana çıktı.

WienerAI (WAI) ile Meme Coin Kültürü Yapay Zeka ile Birleşiyor

Diğer meme coinler günlük kazançlar elde ederken yapay zeka, köpek sadakati ve sosis sevgisini ilginç bir şekilde birleştiren yeni meme coin WienerAI (WAI) ön satışı etkinliğinde hız artırdı. WienerAI token satın alımları 2,5 milyon doların üzerine çıkarak yeni bir dönüm noktasına ulaşıldı.

WienerAI (WAI), yapay zekayı neşeli bir hikayeyle birleştirerek kendisini evrendeki en gelişmiş sibernetik varlık olarak sunuyor.

Ölçeklenebilirlik, güvenlik ve merkeziyetsizlik, WienerAI’nin ekosistemi genelinde sorunsuz işlemlere olanak tanıyan Ethereum blok zinciri mimarisinin ayırt edici özellikleri arasında. Proje, kısa süre önce ön satışına başlamasına rağmen şimdiden dikkatleri üzerine çekerek yatırımcılar için cazibesini kanıtladı.

WienerAI, uzun vadede token tutmayı teşvik etmek ve pasif gelir beklentileri sağlamak için cömert yıllık yüzde getirilere (APY’ler) sahip stake mekanizmasını da tanıttı. Akıllı sözleşmesinde WienerAI token satın alıp bunları stake etmek şu anda yaklaşık yüzde 390’dan fazla APY getiriyor ki bu oran, stake etme şansı için piyasa ortalamasından çok daha yüksek.

WienerAI için meme coin piyasasında başarının anahtarı, iyi düşünülmüş bir tokenomik stratejisi. Toplam 69 milyar tokenin yüzde 30’u devam eden ön satışta erken benimseyenler için ayrılmış durumda. Yüzde 20’lik kısım, destekçilerden oluşan sadık bir ‘Sosis Ordusu’nu teşvik edecek olan topluluk ödülleri için kullanılacak. Yüzde 20’lik kısım ise sahipler için uzun vadeli teşvikler sağlayacak olan stake ödülleri için ayrılacak.

Pepe coinve WienerAI’nin her ikisi de meme coin olsa da değer önermeleri farklı yatırımcı türlerine hitap ediyor.

PEPE, kullanıcı dostu olması ve meme kültürünü coşkulu bir şekilde benimsemesi sayesinde kripto para topluluğunun önemli bir kesiminin ilgisini çekmişti. Sadece bir yıl içinde elde ettiği yüzde 2 bin 200’lük kayda değer kazancı, yatırımcıların basitlik ve karmaşık kullanım alanlarının olmaması sebebiyle projeye yöneldiğini gösteriyor.  

Ancak WienerAI, hikayesinde yapay zeka ve blok zinciri teknolojisini kullandığı için diğerlerinden ayrılıyor. Uzun vadeli büyüme ve pasif gelir seçenekleri arayan yatırımcılar, WienerAI’yi stake ödülleri ve gelecekteki yapay zeka tabanlı hizmetlere ilişkin yenilikleri nedeniyle çekici buluyor.

Ethereum ve PEPE Coin Ralli Yaptı! İşte Ethereum Boğasında 100x Yapacak Coinler Listesi

Çok Zincirli Meme Coin Dogeverse (DOGEVERSE) Ethereum Boğasına Hazırlanıyor

Dogeverse (DOGEVERSE) aynı anda birçok blok zinciri ağında kullanılabilen ilk “Doge token” olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu ağlar arasında Ethereum, Binance Chain, Solana, Polygon, Avalanche ve Base yer alıyor.

Wormhole gibi en son teknolojinin kullanılması, Dogeverse token satın alanların altı ekosistem arasında zahmetsizce hareket etmesine olanak tanıyor.

Dogeverse teknik dokümanında belirtildiği gibi, token ilk olarak geliştirme ekibi tarafından Ethereum’da piyasaya sürülecek. Ön satış katılımcıları, hızlı bir şekilde diğer zincirlere genişledikten sonra tokenlerini istedikleri herhangi bir zincirde talep edebilecekler.

Dogeverse, tutmayı teşvik etmek için çapraz zincir olasılıkları ve stake etme ödülleri gibi yeni özelliklerle yardımcı programını da genişletiyor. Bu stake etme teşvikleri ise yüzde 53 kadar yıllık getiri oranı (APY) sunuyor. Şu anda 30 milyardan fazla Dogeverse tokeni stake edilmiş durumda. Öte yandan, şirketin başlangıçtan itibaren planlanan merkeziyetsiz borsa (DEX) listelemeleri var ve bu yılın sonlarında büyük bir merkezi borsa (CEX) listelemesi hedefleniyor.

Ekibin hedefi, çeşitli blok zincirlerdeki yatırımcıları birbirine bağlayan meme coinleri için bir “merkez” olmak ve bu listeleme hedefleri de bu yönde atılmış bir adım. Ancak Dogeverse ön satışına katılmak isteyenlerin acele etmesi gerekiyor çünkü ekip lansmandan önce son bir şans vererek tokeni 0,00031 dolar gibi düşük bir fiyattan sunuyor.

Dogeverse, çoklu zincir yaklaşımı ve pasif gelir olanaklarıyla Ethereum boğasında 100x yapacak gibi görünüyor.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ethereum ve PEPE Coin Ralli Yaptı! İşte Ethereum Boğasında 100x Yapacak Coinler Listesi