Facebook, Bu Metaverse Coin ile Ortak Oldu: Fiyat Patladı!

Facebook, Bu Metaverse Coin ile Ortak Oldu: Fiyat Patladı!
Facebook, Bu Metaverse Coin ile Ortak Oldu: Fiyat Patladı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir metaverse coin, Facebook’un arkasındaki şirket olan Meta ile ortaklık sonucu sıçrama yaşıyor. Kripto para, yüzde 600’e yakın yükseliş gördü. Pazartesi günü yapılan duyuruya göre Gamium, web3 endüstrisindeki start-up’lara yardım etmek ve ölçeklendirmek için başlatılan bir girişim olan Metaverse Aktivasyon Programında Meta ve Telefonica ile birlikte çalışacak. İşte ortaklığın detayları ve fiyat bilgisi…

Metaverse coin, dev işbirliği ile yükseldi

Verilere göre Gamium (GMM), son 24 saatte yüzde 600’ün üzerinde artışla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,00437 dolara ulaştı. Coin, bu noktada 0.0005496 dolardan ulaştı. Tokenın değeri şu anda 0.002852 dolara dönmüş olsa da, son 24 saatte yüzde 405’lik bir artış yaşamış durumda. Fiyattaki artış, Meta ile bir işbirliğinin açıklanması ve topluluk üyelerinin bir Binance tweet’ini yanlış yorumlaması ile geldi. 

27 Şubat’ta Gamium, teknoloji devlerinin Metaverse Aktivasyon Programı aracılığıyla Meta ve Telefonica ile bir iş birliğini açıkladı. Web3 protokolü, işbirliğinin kendisine Meta’nın teknolojilerine ve uzman destek oturumlarına erişim sağlayacağını söyledi. Programın web sitesinde, seçilen girişimlerin “Meta ve Telefónica ile iş geliştirme fırsatlarını ve ayrıca Telefónica’nın açık inovasyon ekosistemine ve potansiyel yatırımına erişimi olabileceği” belirtilmekte. Gamium Eş CEO’su Alberto Rosas şunları söyledi:

Meta’nın AI ekibiyle birlikte çalışmak harika bir deneyimdi. Birlikte Web3 ve Metaverse’ü daha erişilebilir hale getirmek için teknoloji geliştirdik.

MATIC, DOGE, BNB ve Bu 5 Coin İçin Al-Sat Stratejileri!

Binance, GMM’yi tweetledi

Girişimler, Meta AI tarafından sağlanan tescilli teknolojilere erişebilecek ve ayrıca hem Meta hem de Telefonica tarafından ticari destek verilecek. Bu, Meta veya Telefonica için web3’e ilk giriş değil, Meta, kendi kripto para birimini geliştirmeyi planlayan bir firma olan Diem’in ana şirketiydi. Bu arada Telefonica, geçen yıl bir İspanyol borsasına yatırım yaptı ve borsanın kripto alımlarını etkinleştirdiğini ortaya çıkardı.

Bu arada Gamium’un iş birliği duyurusu, Binance’in 27 Şubat “gmm” tweet’iyle aynı zamana denk geldi. Binance tweet’i “Good Morning Monday”in kısaltmasıyken, bazı spekülatörler bunu borsanın Gamium’un GMM token’ına olan ilgisi olarak yorumladı.

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Gamium protokolü, vizyonunun çeşitli zincirler ve metaverse’lerdeki Web2 ve Web3 alanlarındaki kullanıcılara dijital kimlikler sağlayarak interneti insancıllaştırmak olduğunu söyledi. GMM ticaret çiftlerindeki ticaret hacminin çoğu Kucoin, Gate ve Uniswap’ta gerçekleşti. CoinMarketCap’e göre coin, 29 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve Nisan 2022’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.0106 dolara ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Facebook, Bu Metaverse Coin ile Ortak Oldu: Fiyat Patladı!