Facebook ile yemek siparişi dönemi başlıyor

0 görüntülenme

Facebook, bizleri uygulamaya hapsetmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Akşam yemeği sipariş etmek için mola vermemizi bile istemiyor!

Bu nedenle sosyal ağ, Cuma günü, doğrudan siteyle veya mobil uygulamadan alışveriş yapmanızı sağlayacak yeni aracını tanıttı.

Facebook geçtiğimiz yıl “Yemek Siparişi” aracını testlerini tamamladı ve artık yayına almaya hazır hale getirdi. Uygulama Amerika Birleşik Devletlerinde kullanılmaya başlandı bile.

ABD’deyseniz Delivery.com, DoorDash ve ChowNow’un da dahil olduğu projede Facebook üzerinden Papa John’s, Panera, Jack in the Box, TGI Friday’s, Denny’s Chipotle ve Five Guys gibi restoranlardan sipariş verebileceksiniz.

Uygulamanın yakında dünya çapında yayına alınması bekleniliyor.

500 milyar doların üzerinde market değeri ile dünyadaki en büyük ekonomik güçlerden birisi olan Facebook hisseleri bu haber ile birlikte olumlu etkilendi ve bugün yüzde 1’in üzerinde değer kazandı;

Facebook Market Hacmi

Facebook Market Hacmi

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

bitcoin ethereum litecoin ripple 1132x670 1
Bitcoin ile Litecoin Arasındaki Farklar Satoshi Nakamoto 2009 yılında Bitcoin’i dünyanın ilk kripto parası olarak ortaya çıkardı. Kodu açık kaynaklıdır, yani herkes tarafından değiştirilebilir ve diğer projeler için özgürce kullanılabilir. Birçok kripto para birimi, bu kodun farklı sürümlerini kullanarak üretildi ve çeşitli...
Varol Tepecik 14 Ekim 2017