Reklamı kapat

Türklerin Favori Altcoin’i Müjdeli Haberle Geldi!

213 görüntülenme
Türklerin Favori Altcoin Projesi Müjdeli Haberle Geldi!

Türk kripto yatırımcıları tarafından yakından takip edilen altcoin projesi müjdeli haberi paylaştı. Kripto para piyasasıyla birlikte, gelişen ve değişen sektörlerden biri de NFT projeleri. NFT projeleri, yatırım açısından yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Bununlar birlikte, kullanıcılara egzersiz yapmaları sonucunda kripto veren STEPN’in yaratıcısı Find Satoshi Lab yeni bir paylaşımda bulundu. Açıklamaya göre, zorunlu telif ücretleriyle bir NFT piyasası başlattı.

Move to Earn altcoin projesi yeni gelişmeyi duyurdu

Koleksiyonlar ve NFT piyasalarındaki hacimde düşüş yaşanması, artan ilgiyi etkilemedi. İlgi gören projelerden biri ise STEPN oldu. M2E konseptiyle sunulan altcoin STEPN, kısa süre içerisinde piyasanın en çok tanınan altcoin’lerinden biri olmayı başardı. Bununlar birlikte popüler platform, yeni projesi ile gündeme geldi.

MOOAR isimli yeni proje Salı günü giriş yaptı. Sonrasında ise birden fazla zincirden NFT’lerin platformda yer alacağı paylaşılıyor. Platformun, kullanıcılara aylık 29.90 dolar gibi bir ücretle sunuluyor. Ancak, piyasa içerisindeki işlemler adına platform ücreti alınırken, yalnızca gass fee talep etmeyecek. Kullanıcılarına egzersiz yaparken para kazanma imkanı sağlayan altcoin STEPN‘ın yaratıcısı Find Satoshi Lab, yeni projesiyle gündeme geldi. NFT piyasası MOOAR’ı duyuran ekip, sanatçılar adına çok daha fazla imkanı barındırıyor.

NFT platformunu duyurdu

Magic Eden ve LooksRare gibi NFT platformları geçtiğimiz günlerde telif ücretlerinde değişikliğe gitti. Sonucunda ise, telif ücreti hakkı isteğe bağlı hale getirildi. Çoğu sanatçının şikayetçi olacağı bu durumun ise MOOAR ile çözülebileceği muhtemel. Bununla birlikte yeni proje, kullanıcılardan zorunlu telif ücreti talep edecek. Find Satoshi Lab sorumlusu Shiti Mangha, MOOAR ’ın zorunlu telif ücreti konusuyla ilgili açıklama yaptı. Platform içerisindeki telif ücretleri, içerik oluşturan sanatçının hangi seçeneği seçtiğine bağlı olarak yüzde 0,5 ila yüzde 10 arasında değişiklik gösterecek. Bununla birlikte MOOAR , Twitter üzerinden hizmetlerine başladıklarına dair paylaşımda gerçekleştirdi.

En popüler NFT piyasası OpenSea, yüzde 2,5 ile zirvede yer alıyor. OpenSea için en genel tanımıyla bir dijital pazar yeri demek mümkün. Bu platform üzerinden NFT başta olmak üzere pek çok farklı dijital varlığı alabiliyor ve satabiliyorsunuz. Tüm işlemler kripto para birimleri üzerinden gerçekleştiriliyor ve bu işlemlerin güvenliği de blockchain sistemleri tarafından sağlanıyor. Sonuç olarak Find Satoshi Lab sorumlusu Shiti Mangha şunları söyledi:

Yaratıcıları ve sanatçıları destekleyebildiğimizde uzun vadeli değerin yaratılacağına ve sunulacağına gerçekten inanıyoruz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Fortune

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

8’den Fazla Bilen Analistten Bomba SHIB Tahmini!
8’den Fazla Bilen Analistten Bomba SHIB Tahmini! Popüler meme coin Dogecoin’in ( DOGE ) son yükselişini doğru tahmin eden popüler kripto analisti yeni tahmini paylaşıyor. Analistin tahminine göre, diğer popüler meme coin SHIB yükselişe geçebilir. Kriptokoin.com olarak, analistin tahminlerini sizlere aktarıyoruz. SHIB, sıradaki patlama...
Nazlı Öykü Deniz 4 hafta önce