Fintech Devi Duyurdu: GMT ve Bu 11 Altcoin Listeleniyor!

Fintech Devi Duyurdu: GMT ve Bu 11 Altcoin Listeleniyor!
Fintech Devi Duyurdu: GMT ve Bu 11 Altcoin Listeleniyor!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dijital bankacılığa odaklı Fintech devi olan Revolut, uygulamasına GMT dahil 12 yeni altcoin’i eklediğini açıkladı. İşte detaylar…

Revolut, GMT ve bu kripto paraları ekliyor

Revolut, yeni bir duyurusunda platforma yeni eklemeler olduğun açıkladı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Revolut, dijital bankacılığa odaklı popüler kripto para uygulamalarındandır. Platformda artık aşağıdaki kripto paralar da yer alacak:

 • Bluzelle (BLZ)
 • BarnBridge (BOND)
 • STEPN (GMT)
 • Gods Unchained (GODS)
 • Green Satoshi Token (GST)
 • Livepeer (LPT)
 • Mina Protocol (MINA)
 • Radicle (RAD)
 • Render (RNDR)
 • SuperFarm (SUPER)
 • Unifi Protocol DAO (UNFI)
 • Bondifa (FIDA)
Bugün Bu 9 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Böylece Neobank uygulaması, Birleşik Krallık ve Avrupa’da müşterilere sunduğu toplam kripto para birimi sayısını 100’e çıkarmış bulunmakta. Revolut, tüm bu tokenlerin günlük kart alımları için mevcut olduğunu belirtiyor.

Revolut, yeni özelliğini tanıttı

Diğer yandan Revolut, geçtiğimiz günlerde “kriptodan harcama” adlı yeni bir özellik başlatmaya karar verdi. Bu özellik, müşterilerin kripto bakiyesini fiat paraya dönüştürmeye yardımcı olur. Bu, özünde, Revolut kart sahiplerinin kripto varlıklarını satmalarını ve günlük satın alımlar için ödeme yapmak için parayı gerçek zamanlı olarak yönlendirmelerini hızlandıracak. Müşteriler, e-ticaret ve yüz yüze satın alımlar için çevrimiçi ödeme yapacak. Dönüştürme işlemi, mevcut kura tabi olacak ve değişim ücretleri, kullanıcının abonelik planına uygulanacak.

Analist: Bu 2 Altcoin Fırlayabilir

Ancak bu özelliğin müşterilerine geri ödeme özelliği sunduğunu vurgulamak gerekiyor. Revolut; Bitcoin, Dogecoin, Ethereum ve artık GMT, MINA gibi kriptolar dahil olmak üzere desteklenen coin’lerden biri ile yapılan satın almalar için yüzde 1 nakit para iadesi verecek. Nakit para iadesi müşterilere işlemin yapıldığı para birimi olarak verilecek. Örneğin biri Dogecoin’de harcama yaparsa, o zaman yüzde 1’lik para iadesi de DOGE olarak verilecek.

Bu yeni özellik, müşterilerin harcadıkları farklı para birimleri arasında geçiş yapmalarına olanak tanıyan herhangi bir kartta etkin durumda olacak. Fakat geri ödeme promosyonu özelliği şu anda yalnızca Birleşik Krallık’taki müşterilere sunulmakta.  

Fintech Devi Bu Altcoin İle Ortaklık Kurdu!

“Öğren ve Kazan” için DeFi kursu açıldı

Ayrıca Revolut, DeFi odaklı ortak kripto “Öğren ve Kazan” kursunu tanıttı. Bunun için, popüler merkeziyetsiz borsa (DEX) toplayıcısı 1inch (1INCH) ile ortaklık kurdu.  1inch tarafından geliştirilen kursta, kullanıcıların merkezi olmayan finansın (DeFi) temellerini anlamalarına yardımcı olacak üç ders bulunmakta. Bu üç ders, merkezi olmayan borsaların nasıl çalıştığı, 1inch’in “yol bulucu algoritmasının” nasıl çalıştığı ve merkezi olmayan özerk kuruluşların (DAO) temel yönetişimi dahil olmak üzere DeFi’ın üç önemli bölümüne odaklanmakta. Her dersi tamamladıktan sonra, kullanıcılar 1INCH tokenları kazanmaktalar. Bu da Revolut kripto bakiyelerine eklenmekte.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Fintech Devi Duyurdu: GMT ve Bu 11 Altcoin Listeleniyor!