Popüler Analist, Fiyatını Katlayacak 5 Altcoin’i Duyurdu!

499915
499915
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Trader Elliot Wainman, Polkadot’ta 100 kat potansiyelli bir parachain yuvasını güvence altına alma olasılığı en yüksek olan 5 Polkadot mücevherini paylaşıyor. İşte 11 kasım ardından kendini gösterebilecek altcoin adayları…

Moonbeam (GLMR), DEX ve DeFi devleri arasına katılabilir

Moonbeam, cross-chain birlikte çalışabilirlik zorluklarının üstesinden gelmenin bir yolu olarak Ocak 2020’de inşa edilmiş bir Blockchain projesidir, Polkadot’ta Ethereum uyumlu bir akıllı sözleşme parachainidir. Wainman şunlarla başlıyor:

Bu, bir parachain yuvası alma olasılığı en yüksek projelerden biri.

Trader, lansmanından bu yana Moonbeam’in Linear Finance, Sushi Swap, Bet Protocol, Injective Protocol ve projelerini Moonbeam’de inşa etmeyi taahhüt eden diğerleri ile büyük ortaklıklar kurabildiğini ve onlara kolay bir yol sunduğunu vurguluyor. Ayrıca, Moonbeam Parachain stake için bir Palet-dPOS için Web3 Vakfı Hibesi almayı çoktan başardı.

Altcoin Acala (ACA), Polkadot’un DeFi paketi olmayı hedefliyor

Acala, Polkadot’ta (DOT) Defi Hub olarak konumlandırılmıştır ve mevcut Defi sözleşmelerinin çoğu Ethereum’da dağıtıldığından Acala, Ethereum uyumluluğunu da dikkate almıştır. Wainman şunları söyledi:

Bu kesinlikle uzaydaki en meşru proje… Bu kesinlikle canavarca bir proje ve bence çeşitli faktörlere dayanarak bu slotu alma olasılığı en yüksek olan proje.

Tahminleriyle Nam Salan Analist, Bu 3 Altcoin’de Ralli Bekliyor!

Acala, Polkadot’un DeFi paketi olmayı hedefliyor. Tüm Ethereum finansal Dapps’lerine akıllı sözleşmeleri dağıtma ve stake teklif etme yeteneği verecektir. Analist Wainman ayrıca, Acala’nın yalnızca üç Web 3 Vakfı hibesi almakla kalmadığını, aynı zamanda tüm çıktıların da tamamlandığını belirtiyor. Ayrıca sektörün en prestijli yatırımcılarının birçoğu da projeye destek veriyor. Ayrıca bir parachain yuvasını güvence altına almayı amaçlayan en popüler projelerle de ortaklık kurdular.

Polkadot ve Ethereum köprüsü: Centrifuge (CFG)

Centrifuge , küçük işletmeler için krediyi daha erişilebilir hale getirmeyi ve aynı zamanda geleneksel finans dünyasına havuzlanmış likidite açarak yatırımcılar için istikrarlı bir getiri sağlamayı amaçlayan merkezi olmayan bir finans (DeFi) kredi protokolüdür.

Ünlü Ekonomist, Bitcoin ve 2 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Saf Sihir!

CFG, NFT yeteneklerini ve Tinlake protokolünü geliştirirken Ethereum standartlarını takip etti. Bu şekilde, Santrifüj, Polkadot ve Ethereum ekosistemleri arasında köprü kurar ve her birinin sunduğu avantajlardan yararlanmaya çalışır. Wainman, Santrifüjün iki Web 3 Vakfı hibesi için çıktıları güvence altına aldığını ve tamamladığını kuvvetle vurgular. Aynı zamanda Galaxy Dijital en önemli yatırımcı ve iş ortaklarını olmak ettiği yatırımcılar kayda değer bir listesi vardır.

Bir metaverse altcoin projesi: Bit.Country (NUUM)

Analist Wainman’a göre, bu muhtemelen listedeki en ilginç proje. Bit.Country, herkesin destekçileri, ailesi, arkadaşları vb. toplulukları için kendi metaverse‘lerini oluşturmasına olanak tanıyan bir projedir.

4 Ünlü İsim, Favori Altcoin'lerini Açıkladı! İşte Tam Liste

Ağ içinde, kullanıcılar NFT’leri, hisse token’lerini (NUUM) basma ve arazi satın alma olanağına sahip olacaklar. Ancak analist, Bit.Country’nin bugünün listesindeki kanarya projesi için hala bir Kusama yuvasında bekleyen tek proje olduğuna dikkat çekiyor.

Son sırada Astar (ASTR) var

Astar (ASTR), Ethereum, WebAssembly, dApp Staking ve Layer2 çözümünü destekleyen Polkadot’ta yerel dApp merkezidir. Aster, diğer projeler kadar popüler olmayan bir proje olsa da, Wainman, temellerinin her zamanki gibi yükselişte olduğunu söylüyor. Wainman’ın ASTR için yorumları şunlar oldu:

Ekip, çıktılardan üçü halihazırda tamamlanmış beş Web 3 Vakfı hibesi aldı. Astar ayrıca Microsoft, Chainlink, Ankr, vb. dahil olmak üzere büyük isimlerle çok etkileyici bir ekosisteme sahip.

Coinbase CEO'su Bu Altcoin'e Dikkat Çekti: Akıllara Durgunluk Veriyor!

Listelenen diğer tüm projelere benzer şekilde Astar’ın da Shiden Network adlı bir kardeş projesi var ve şu anda Kusama’da. Shiden Network, Kusama slotunu kazanan üçüncü projeydi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Popüler Analist, Fiyatını Katlayacak 5 Altcoin’i Duyurdu!