Fiziksel Cüzdanlar Merkezsiz Borsalarla Entegre Ediliyor!

0 görüntülenme

Merkezsiz borsalardan Radar Relay, Ledger fiziksel cüzdanlarına destek veriyor. Bu entegrasyon sayesinde insanlar ether veya ERC-20 tokenlerini borsa aracılığıyla başka bir cüzdana yollayabiliyor. Radar Relay bunu tarayıcı tabanlı bir cüzdan olan MetaMask ile de entegre etti.

Ledger cüzdanına sahip olanlar aygıtlarını bilgisayarlarına bağlayabiliyor, ethereum uygulamalarını açabiliyor ve Radar Relay uygulaması aracılığıyla para transferi yapabiliyor. Aynı zamanda işlem ücretinin ne kadar olacağına da kendileri karar verebiliyor.

Bu zamana kadar bu entegrasyon kripto para topluluğun bazı kesimlerinin takdirini kazandı. Radar Relay’in bu çalışmasına olan tepki olumluydu. Twitter kullanıcıları bu entegrasyonu “muhteşem” ve “geleceğin parlayan yıldızı” olarak değerlendirdi.

Radar Relay 0x protokolü kapsamında kuruldu. 0x, ethereum blockhain üzerindeki işlemlerden daha az ücret kesilmesini hedefleyen, kar amacı gütmeyen bir protokol. Ağustos ayında Ox’un değeri ICO’da 24 milyon dolar’a kadar ulaştı.

Bu entegrasyon Radar Relay girişim fonunda 3 milyon dolara ulaştıktan hemen sonra yapıldı.

CoinDesk

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

OneCoin logo on their office door in Sofia Bulgaria cropped 710x458 1
Avrupa’da Ponzi Alarmı: Onecoin Geçtiğimiz günlerde yaşanan Bitconnect skandalının ardından “OneCoin” için de ponzi iddiası öne sürüldü. Almanya’nın yasakladığı koinle ilgili Bulgaristan da yeni bir araştırma süreci başlattı.    Bulgaristan Özel Savcılığı, bir piramit şeması oluşturmakla suçlanan popüler dijital para yatırım...
Burak Can Senyelli 20 Ocak 2018