FLOKI, BOME ve PEPE Coin Tahminleri: Bu Seviyeler Kartlarda!

FLOKI, BOME ve PEPE Coin Tahminleri: Bu Seviyeler Kartlarda!
FLOKI, BOME ve PEPE Coin Tahminleri: Bu Seviyeler Kartlarda!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analisti Manish Chhetri, FLOKI’nin yüzde 20’lik bir ralli için hazırlandığını söylüyor. Analist Abiodun Oladokun, BOME’nin yükseliş hamlesinin devam edeceğini öngörüyor. Analist Ibrahim Ajibade ise PEPE Coin fiyatının yükseleceğini tahmin ediyor.

FLOKI fiyat tahmini: Token %20’lik bir ralli için gözünü dikti!

FLOKI fiyatı son beş gündür haftalık 0,000150 dolar seviyesinde dirençle karşılaşıyor ve halihazırda 0,000147 dolardan işlem görüyor. Bu haftalık direnç, 0,000152 dolar civarındaki 200 günlük Üstel Hareketli Ortalama (EMA) ile çakışıyor ve önemli bir direnç bölgesi oluşturuyor. FLOKI 0,000152 dolar seviyesinin üzerinde kapanırsa, 3 Temmuz’un en yüksek seviyesi olan 0,000186 doları yeniden test etmek için %20 yükselebilir. Ayrıca, 5 Temmuz’da günlük grafikte görülen daha düşük bir seviye, ilgili zaman diliminde Göreceli Güç Endeksi (RSI) göstergesinde gözlemlenen daha yüksek bir seviye ile tezat oluşturuyor. Yükseliş sapması olarak bilinen bu olgu, tipik olarak bir trendin tersine dönmesinden veya kısa vadeli bir yukarı hareketten önce gelir.

FLOKI/USDT günlük grafik

IntoTheBlock’un In/Out of the Money Around Price’ına (IOMAP) göre, yaklaşık 452 adres ortalama 0,000145 dolar fiyattan 66,92 milyar FLOKI tokenı biriktirdi. Bu adresler, FLOKI’yi 0,000144 ile 0,0,000148 dolar arasında satın aldı ve bu da onu önemli bir destek bölgesi haline getirdi. İlginç bir şekilde, teknik analiz perspektifinden bahsedilen bölge olan 0,000144 ve 0,0,000148 dolar, IOMAP bulgularıyla çakışıyor ve bu bölgeyi izlenecek önemli bir tersine dönüş alanı haline getiriyor.

FLOKI IOMAP tablosu

Teknik analiz ve on-chain veriler yükseliş hareketine işaret ediyor. Bununla birlikte, FLOKI’nin günlük mum çubuğunun 0,000129 doların altında kapanması ve günlük zaman diliminde daha düşük bir dip oluşturması, piyasa dinamiklerinde düşüş eğilimini destekleyen bir değişime işaret edebilir. Böyle bir değişiklik yükseliş görünümünü geçersiz kılabilir ve FLOKI’nin fiyatının %15 düşerek 13 Nisan’ın en düşük seviyesi olan 0,000109 dolara gerilemesine yol açabilir.

BOME fiyat tahmini: Yükseliş trendi devam edecek mi?

BOME’un Hareketli Ortalama Yakınsama Iraksamasının (MACD) bir günlük grafik üzerinde değerlendirilmesi, potansiyel bir yükseliş geçişini ortaya koymaktadır. Gösterge, bir varlığın fiyat eğilimlerini ve momentumlarını ölçer ve potansiyel alım ve satım fırsatlarını belirler. MACD çizgisi sinyal çizgisinin üzerine çıktığında bir yükseliş geçişi meydana gelir. Bu kesişme, daha kısa olan hareketli ortalamanın daha uzun olandan kazanç sağladığını ve momentumda yukarı doğru bir kayma olduğunu gösterir. BOME’un durumunda bu gerçekleşmek üzere. Geçiş başarılı olursa, meme madalyonunun fiyatını 0,0081 dolara çıkarabilir.

PEPE Coin
BOME fiyat analizi. Kaynak: TradingView

PEPE Coin fiyat tahmini: Boğalar 0.000010 doları kırmanın eşiğinde!

PEPE Coin mütevazı bir toparlanma gösterdi. Meme coin şu anda 0,000009323764 dolardan işlem görüyor. Grafik, PEPE Coin fiyatının 0,000009 dolar seviyesinde konsolide olduğunu vurguluyor. Ayrıca traderların, potansiyel bir kırılma konusunda ihtiyatlı bir şekilde iyimser olduklarını gösteriyor. Parabolik SAR noktaları fiyatı yakından takip ediyor ve bu da yükseliş momentumunun kademeli olarak arttığını gösteriyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) 41,04 seviyesinde ve nötr bölgeye yaklaşıyor. Bu da PEPE’nin ne aşırı alım ne de aşırı satım durumunda olduğunu gösteriyor. Bu RSI pozisyonu, acil bir düzeltme riski olmadan yukarı yönlü hareket için alan sağlıyor. RSI 50’nin üzerine çıkabilirse, bu daha güçlü bir yükseliş momentumuna işaret eder ve fiyatı bir sonraki direnç seviyesine doğru itebilir.

PEPE Coin
PEPE Coin Fiyat Projeksiyonu. Kaynak: TradingView

Acil direnç, psikolojik bir bariyer ve önceki bir destek seviyesi olan 0,000010 dolar seviyesinde. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma önemli olacak ve Parabolik SAR stratejisinin gösterdiği gibi fiyatı potansiyel olarak 0,000011 dolar seviyesine doğru yönlendirecektir. Aşağı yönde ise 0,0000085 dolar civarında güçlü bir destek görülüyor. Fiyat bu seviyenin üzerinde tutunamazsa, 0,0000075 dolara doğru bir geri çekilmeyi tetikleyebilir. Bununla birlikte, mevcut göstergeler PEPE boğalarının kısa vadede 0,000010 doların üzerinde bir kırılma hedefleyerek 0,000009 dolarlık destek bölgesini savunacaklarını gösteriyor. Yatırımcılar, boğa kırılmasını teyit etmek için artan hacim ve yükselen RSI’yı izlemeli.

Makaledeki görüşler ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

FLOKI, BOME ve PEPE Coin Tahminleri: Bu Seviyeler Kartlarda!