PEPE, JUP, FLOKI Coin ve Bu 9 Altcoin’den Sıcak Haberler var!

PEPE, JUP, FLOKI Coin ve Bu 9 Altcoin’den Sıcak Haberler var!
PEPE, JUP, FLOKI Coin ve Bu 9 Altcoin’den Sıcak Haberler var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dev bir balina kısa süre önce Binance’ten 59,41 milyon dolar değerinde PEPE Coin dahil 8 altcoin çekti. Jupiter, meme coin ticaret platformu Ape’nin lansmanını duyurdu. Floki Inu (FLOKI Coin), kripto topluluğuna önemli bir dolandırıcılık uyarısında bulundu. Ve daha fazlası…

JUP, ASTR, FLOKI Coin ve bu 9 altcoin’den haberler var!

Dev bir balina Binance’ten 59,41 milyon dolarlık 8 altcoin çekti

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa sert satışların ardından toparlanmak için mücadele ediyor. Bununla birlikte bu düşüşleri fırsata çevirenler de var. On-chain veri analisti Yu Jin’in takibine göre, belirli bir adres kısa süre önce Binance’ten 59,41 milyon dolar değerinde aşağıdaki altcoin kombinasyonu çekti:

  • 9.425 ETH (yaklaşık 30,92 milyon dolar).
  • 957,7 milyar PEPE (yaklaşık 9,82 milyon dolar).
  • 583,7 milyar SHIB (yaklaşık 9,63 milyon dolar).
  • 438.700 RNDR (yaklaşık 3,13 milyon dolar).
  • 5.187 milyon MATIC (yaklaşık 2,81 milyon dolar)
  • 104.100 LINK (yaklaşık 1,47 milyon dolar).
  • 39.100 AVAX (yaklaşık 2. 1,08 milyon dolar);
  • 2,762 milyon GRT (yaklaşık 550.000 dolar).
Balinalar, WIF Coin ve Bu 2 Altcoin’i Satıyor, Bunu ise Alıyor!

Bir balina adresi 8.633 ETH satın aldı

On-chain veri analisti Yu Jin tarafından yapılan izlemeye göre, belirli bir balina adresi 8.633 ETH satın almak için kısa süre önce Blockchain’de 28,9625 milyon USDT harcadı. Balinanın ortalama satın alma fiyatı 3.355 dolar oldu.

Jupiter, meme coin ticaret platformu olan Ape’yi piyasaya sürdü

Solana ekosistemi DEX projesi Jupiter, meme coin ticaret platformu Ape’nin lansmanını duyurdu. Duyurura göre Ape, yalnızca kullanıcının cüzdanı tarafından erişilebilen güvenli bir kasa etrafında inşa edildi. Ticarete başlamak için SOL yatırmanız yeterli. Token keşif işlevi, kullanıcıların piyasaya sürüldükten hemen sonra tokenleri izlemelerine olanak tanıyor. Ayrıca, anti-RUG aracı Rugcheck güvenlik kontrolleri gerçekleştiriyor. Kullanıcı Meme coin’i seçtikten sonra Ape, kaymayı dinamik olarak ayarlayarak ve gerektiğinde işlemi otomatik olarak yeniden deneyerek işlemi otomatik olarak optimize edecek. Alfa testi sırasında Ape yalnızca %0,069 oranında ücret alıyor.

Open Campus, Arbitrum Vakfı hibesini duyurdu

Open Campus, yakında çıkacak olan EDU Chain’i inşa etmek için Arbitrum Vakfı’ndan fon aldığını duyurdu. EDU Chain, özellikle eğitim için tasarlanmış bir Layer 3 Blockchain.

FLOKI Coin

Floki Inu (FLOKI Coin) anahtar uyarısı yayınladı!

Shiba Inu’nun rakibi Floki Inu (FLOKI Coin), kripto para topluluğuna önemli bir dolandırıcılık uyarısında bulundu. Floki Inu (FLOKI Coin) Base veya Solana Blockchain’lerde bir Floki tokeninin varlığını öne süren dolandırıcılık iddialarına ilişkin bir alarm verdi. Floki, FLOKI Coin adlı tokeninin yalnızca Binance Smart Chain (BNB) ve Ethereum (ETH) Blockchain’lerde alınıp satılabilir olduğunu açıkladı.

Herhangi bir karışıklığı önlemek ve kripto katılımcılarının güvenliğini sağlamak için Floki, bu iki Blockchain’de alım satım için doğru sözleşme adreslerini sağlası. Ekip, farklı Blockchain’lerde bulunan FLOKI Coin tokenlerine ilişkin diğer iddiaların tamamen yanlış olduğunu ve topluluğu aldatmaya yönelik girişimler olduğunu vurguladı. Floki’nin proaktif yaklaşımı, yatırımcıları bu tür dolandırıcılıkların kurbanı olmaktan korumayı amaçlıyor.

Astar Vakfı 350 milyon ASTR tokenini yakacak!

Polkadot (DOT) para-chain mimarisini yeniden gözden geçirirken, Astar Vakfı para-chain rezervi olarak hizmet veren tahsisi yok etmeye karar verdi. Bu girişim, ASTR arzının %5’inin sonsuza dek dolaşımdan kaldırılmasıyla sonuçlanıyor. Ayrıca, Astar Vakfı güncellenmiş stake mekanizmasının bazı ayrıntılarını paylaştı. Astar Foundation ekibi tarafından paylaşılan resmi açıklamaya göre, Astar ekosisteminin temel yerel kripto para birimi olan 350 milyon ASTR sonsuza dek yok edilecek. Token yakma etkinliği, başarılı bir topluluk referandumu ile onaylandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

PEPE, JUP, FLOKI Coin ve Bu 9 Altcoin’den Sıcak Haberler var!