FunFair Nedir? FUN Ne İşe Yarar?

Kriptokoin.com
Kriptokoin.com 30 Mayıs 2022
20 görüntülenme
FUN

FunFair nedir? FunFair (FUN), dünya genelindeki tüm oyun severlere yönelik pratik ve hemen hemen her oyuna bağlanmaya aracı olan FunFair ağının yerel kripto para birimidir. FUN, Ethereum tabanlı bir blockchain projesidir. FUN Coin oyun içerisinde dijital öge alımı için kullanılan bir araçtır. Ağda bulunan şans oyunlarını oynamak için kullanılabilir. Proje, sadakatli kullanıcılarına FUN Coin dağıtmaktadır.

FunFair nedir?

Projenin amacı, yatırım ve NFT sektöründe gerçekleşecek işlemlerde kullanılan bir kripto parayı hizmete sunmaktır. Proje, bazı oyunları bünyesinde barındırarak FunFair ağını oluşturup ve böylece oyuncularına ek hediyeler vermeyi amaçlamıştır. FunFair ağı oyunlarda verilen belirli görevleri başarı ile tamamlayanlara ve oyunun sadakatli kullanıcılarına ödül olarak FUN Coin vermektedir.

Güncel olarak 1 FUN Coin fiyatı 0.1622 TL’dir. Son 24 saatte fiyatı %0.26 değer kazanmıştır.CoinMarketCap sıralamasına göre kripto para piyasalarında 316.sırada yer almaktadır. Ayrıca, FUN Coin’in 24 saatlik işlem hacmi 90.825.654 TL’dir. Dolaşımda olan arzı 10.989.122.591 FUN Coin iken maksimum azami seviye arzı 10.999.873.621 FUN Coin’dir.

FUN Coin’in avantajları:

Yatırımcılar, oyun içi görevlerinde kolaylık sağlayan oyun içi öğe alışverişlerini FUN Coin ile gerçekleştirir. Proje, FunFair ağında oyun oynayan ve belirli görevlerini yerine getiren oyuncular ile platformun sadık kullanıcılarına FUN Coin ödülü vermektedir. Yatırımcılar, cüzdanlar arası sınır ötesi transfer ve takas işlemlerini düşük komisyon ücreti karşılığında gerçekleştirmektedir. Ayrıca, işlem bekleme süreleri oldukça kısadır.

FUN Coin’in Dezavantajları:

Coin ödülünden yararlanmak isteyen kullanıcılar sadık kategorisinde yer alan kullanıcılardan biri olması gerekir.

FunFair nedir? FUN Coin’e Nasıl Sahip Olunur?

  • FUN Coin, Binance, Gate.io, Hotcoin Global, Mangala Exchange, OKX ve UniSwap gibi popüler, işlem hacmi geniş ve büyük borsalarda listelenmektedir.
  • Öncelikle, yukarıda belirtilen FUN Coin’in listelendiği herhangi bir borsa platformuna giriniz. Ardından ücretsiz hesap oluşturma sayfasına giriniz.
  • Sizden istenilen bilgileri girdikten sonra hesabınızı oluşturunuz.
  • Kimlik doğrulama işlemi adımlarını eksiksiz bir şekilde tamamlayınız.
  • Hesap açılış ve doğrulama işlemini tamamlanmasının ardından, borsanın para yatırma menüsünden sizin için uygun olan yöntem ile hesabınıza para transferi gerçekleştiriniz.
  • Son adımda ise, FUN Coin’in listelendiği borsa sekmesine giriniz. Güncel fiyat üzerinden veya dilediğiniz tutarı girerek kolayca FUN Coin sahibi olabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Linear
Linear Nedir? LINA Ne İşe Yarar? Linear nedir? Linear (LINA), Linear ekoistemine ait bir yerel kripto para birimidir. Merkeziyetsiz işlemlerde kullanılmaktadır. LINA Coin, Linear ağında pasif gelir elde etmek için kullanılmaktadır. Projen kendini sınırsız likidite olarak tanımlamaktadır. LINA Coin sentetik varlık oluşturmaya aracı...
Kriptokoin.com 30 Mayıs 2022