Türkiye’den Manzaralar: Gelin ve Damada 15 Bin Adet Kripto Para!

bitcoin investment one percent
bitcoin investment one percent
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçtiğimiz günlerde, Karabük’te ilginç bir olay yaşandı. Dünya evine giren Mehmet ve Vildan Özköse çiftine, düğünde kripto para takıldı. Türkiye’deki kripto çılgınlığının gün geçtikçe artmasıyla bu tarz haberler oldukça fazla duyulmaya başlandı. İşte detaylar…

Karabük’te dünya evine giren çifte 3 bin liralık kripto para takıldı: İşte ilginç olayın detayları

Karabük’te gerçekleşen düğünün takı merasiminde, aile yakını Yunus Emre Yamanol, geline ve damada 15.000 adet kripto para taktı. Bu kriptoların toplam değerinin 3 bin lira olduğu bildirildi. Takı merasimini sunan kişi, kripto takılmasına atıfta bulunarak “ilk defa böyle bir merasim” gördüğünü söyledi. 3 bin lira değerindeki takının ardından gelin ve damat, kameralara poz verdi.

Ülkemizde böyle bir olay, daha önce de yaşanmıştı. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere, Haziran ayının sonlarında Hatay’ın İskenderun ilçesinde gerçekleşen bir düğünün takı merasiminde, gelin ve damada 3.000 dolarlık kripto para takılmıştı. Geçen ayın sonlarında ise kripto alanında çalışmalar yapan Avukat Sima Baktaş’ın düğününde kendisine NFT olarak altın takıldı.

2021’in başından bu yana gerek Türkiye’de, gerekse dünya çapında kripto paralara yönelik ilginin üst seviyelere çıktığını söylemek yanlış olmaz. Bu popülaritenin günlük hayata, düğünlere bile yansıdığını görmek oldukça ilginç.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Türkiye’den Manzaralar: Gelin ve Damada 15 Bin Adet Kripto Para!