Başarılı Analist Açıkladı: Gerçek Altcoin Partisi Ne Zaman?

0x0
0x0
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Küresel kripto para piyasası değeri Çarşamba günü geç saatlerde %2,41 artarak 2,37 trilyon dolara yükselirken, büyük kripto para birimlerini 24 saatlik kazançlar açısından yönlendirdi. Bitcoin (BTC) son 24 saat içinde 58,199,23 dolara temas etti ve Ethereum şu anda 3,795.98 dolardan işlem görüyor. Bir altcoin hareketliliği için ilk sinyaller gelmeye başlarken, ralli belirtisi var mı? İki kripto uzmanı cevaplıyor…

Ki Young Ju, önemli bir madencilik çıkışı olmadığını söylüyor!

Analitik platformu CryptoQuant’ın CEO’su Ki Young Ju, Twitter’da Çin’in BTC ve diğer kripto para birimlerini yasaklamasına rağmen “Çin’de olanlar da dahil olmak üzere madencilerin madencilik cüzdanlarında BTC bulundurduğunu” söyledi. Ki, bu yılın başlarına kıyasla “önemli bir madenci çıkışı” olmadığını kaydetti.

Polkadot (DOT) müzayedeleri beklenenleri karşıladı

Diğer tarafından analist Michaël van de Poppe, DOT’un yandığını belirtti. Polkadot fiyatın, geçtiğimiz saatlerde bireysel yatırımcılar arasında trend olarak görülüyordu. Yazının yazıldığı sıralarda, Polkadot (DOT) son 24 saate %14 ve son 7 günde %15 artarak 40 dolardan işlem görüyordu.

Gerçek altcoin partisi ne zaman başlayacak?

Bu soruya cevap olarak Van de Poppe, gerçek partinin Ethereum (ETH) fiyatının 4.000 doların üzerine çıktığı zaman başlayacağını düşünüyor. Bu arada, Dogecoin (DOGE) odaklı YouTuber Matt Wallace, altcoin’lerin “trend olmaya başladığını” söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Başarılı Analist Açıkladı: Gerçek Altcoin Partisi Ne Zaman?