XRP, GME Coin ve Bu 4 Kripto’dan Sıcak Haberler Var!

XRP, GME Coin ve Bu 4 Kripto’dan Sıcak Haberler Var!
XRP, GME Coin ve Bu 4 Kripto’dan Sıcak Haberler Var!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zest, Binance Labs’ın da katıldığı ve Tim Draper liderliğinde 3,5 milyon dolarlık finansmanı tamamladığını duyurdu. GameStop ABD hisse senetlerindeki artıştan etkilenen aynı adı taşıyan GME Coin de dahil olmak üzere meme coinleri yükselmeye devam ediyor. Ve daha fazlası…

GME Coin ve bu 5 kripto paradan haberler var!

Zest, Tim Draper liderliğinde 3,5 milyon dolarlık finansmanı tamamladı

Bitcoin borç verme protokolü Zest, Tim Draper liderliğinde 3,5 milyon dolarlık finansman turunu tamamladığını duyurdu. Turda, Binance Labs, Flow Traders ve Trust Machines de yer aldı. Zest Protocol, dünyanın en büyük Blockchain ağına tamamen özgü bir borç verme deneyimi yaratmak için Bitcoin’in 2. katman yığınının Nakamoto yükseltmesini ve sBTC (Bitcoin 1:1’e sabitlenmiş) köprü varlığını kullanıyor.

Bitget, BB için 50x’e kadar kaldıraçlı işlemleri başlatıyor

Kripto borsası Bitget, BB/USDT sözleşme işlem paritesini bugün saat 19:30’da maksimum 50 kat kaldıraçla başlatacak. Ayrıca borsa, 14 Mayıs TSİ 12:00’de, BB’nin spot kaldıraç, strateji ve kopya ticareti başlatacak.

GME Coin gibi GameStop ile ilgili meme coinler yükseliyor

Mevcut piyasa verilerine göre, GameStop ABD hisse senetlerindeki artıştan etkilenen aynı adı taşıyan GME Coin de dahil olmak üzere meme coinleri yükselmeye devam ediyor:

  • Ethereum’da GME Coin şu anda 0.0(5)8920 ABD dolarından işlem görüyor. Ayrıca, 15 dakika içinde %55.06 artış gösterdi.
  • Solana’daki GME Coin şu anda 0.006335 ABD dolarından işlem görüyor . Ayrıca, 15 dakika içinde %22.06 artış gösterdi.

Bu arada ilgili meme coin’lerin gerçek kullanım durumlarının olmadığını belirtmek gerekiyor. Bu tür meme coin fiyatları büyük ölçüde dalgalanma görüyor. Bu yüzden, Kriptokoin.com olarak yatırımcıların dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz.

Trump Temalı Memecoin MAGA, bir haftada %60 arttı

Küresel kripto para dünyasında hakim olan karamsar havaya rağmen, bazı tokenler kayda değer yükseliş gördü. Özellikle Trump temalı mem ecoin MAGA (TRUMP) geçtiğimiz hafta şaşırtıcı bir şekilde %60 oranında yükseldi. Bu dikkat çekici yükseliş, Cumhuriyetçi başkan adayı Donald Trump’ın dijital para birimleriyle ilgili yaptığı açıklamalarla aynı zamana denk geliyor.

GME Coin

Bu açıklamalar 8 Mayıs’ta Mar-a-Lago’da düzenlenen ve Trump’ın “Mugshot Version” koleksiyonundan Non-Fungible Token’ler (NFT) edinen destekçileriyle bir araya geldiği akşam yemeğinde yapıldı. Toplantıda Trump, başkanlık kampanyası için kripto para katkılarını kabul ettiğini de açıkladı.

XRP hacim olarak %194 arttı

Ripple ve SEC hesaplaşması şiddetlenirken XRP’nin işlem hacmi neredeyse %200 oranında arttı. CoinGlass’ın verilerine göre, XRP’ye dayalı türevlerin işlem hacmi patlama yaşadı. Bu doğrultuda işlem hacmi son 24 saat içinde %194 gibi şaşırtıcı bir artış gösterdi. Faaliyetlerdeki bu artış, XRP üzerindeki türevlerin, özellikle de açık uçlu vadeli işlemlerin cirosunun 831,89 milyon dolara yükselmesiyle, parasal açıdan kayda değer bir yükselişin altını çiziyor. Eş zamanlı olarak, altcoin spot piyasası işlem hacminde %130’luk güçlü bir artışa tanık oldu. Böylece, toplamda 878,89 milyon dolar gibi etkileyici bir rakama ulaştı.

Grayscale, Coinbase Prime adresine 1.400 BTC transfer etti

On-chain gözlemci Arkham verilerine göre Grayscale, kısa süre önce Coinbase Prime adresine yaklaşık 88 milyon dolar değerinde 1.400 BTC aktardı. Ayrıca Grayscale, yeni bir adrese de 1.102 BTC (yaklaşık 69,26 milyon dolar değerinde) transfer etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

XRP, GME Coin ve Bu 4 Kripto’dan Sıcak Haberler Var!