GMR Finance Nedir? GMR Ne İşe Yarar?

GMR Finance
GMR Finance
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GMR Finance nedir? GMR Finance, oyuncuları ve yayıncıları bir araya toplayarak kişisel NFT oluşturmayı, sergilemeyi ve alışverişini yapmayı sağlayan oyun odaklı bir oluşumdur. Bu oluşumun dijital parası ise GAMER (GMR)’dir.

GMR Finance nedir?

Projenin amacı; oyun sektörü ve içerik üreten tüm bu sektörlerde yer alan kişiler için ortaya çıkmıştır. NFT’lerin işlevlerini daha da arttırmayı amaçlar. Proje, kullanıcıların gerçek NFT oluşturarak satabilmelerini sağlar. Projenin bir diğer amacı ise; içerik üreticilerinin video, oyun, müzik ve resim gibi ürettikleri dijital eserlerini lisanslayarak NFT’lere dönüştürülmesini sağlamaktadır. Böylece, kullanıcılar birkaç tıkla içeriklerini NFT’ye dönüştürebilecekler.

1 Mart 2022 itibariyle 1 GMR 0.00000002485 TL’dir. Güncel döviz kuru ile 0,000000001785 dolar seviyelerinde işlem görmektedir. GMR, Son 24 saatte %3.85 değer kazandı. Ayrıca, maksimum arzı ise 1.000.000.000.000.000 GMR’dir. Kullanıcılar, kendi profillerini oluşturabilecek, en sevdiğiniz oyun kategorilerini takip edebilecekler. Ayrıca, favori içerik üreticilerini ve kanallarını takip edebilcekler. Yayıncıları ve içerik üreticilerini doğrudan  GAMER (GMR) kullanarak destekleyebilirler ve yarışmalara ve ödüllü turnuvalara da katılabilirler.

Avantajları

Dijital dünyanın tüm unsurlarını barındıran bir projedir. Oyun odaklı bir platform olduğundan dolayı gelecekte önü açık olan kripto varlıklardan biridir. Kullanıcılarına sadece birkaç tık ile NFT yaratma ve satmasını sağlamaktadır.

Dezavantajları:

Ciddi güvenlik ve altyapı sorunlarına sahip bir kripto paradır.  Her kripto para birimi gibi GMR’de yüksek volatiliteye sahiptir. Bu yüzden, yatırım riski bulunmaktadır. GMR’in soğuk cüzdanlarda tutulmaması halinde siber (hack) saldırılarına uğrama ihtimali oldukça yüksektir.

GMR Finance nedir? GAMER’e Nasıl Sahip Olunur?

GAMER, ZT, PancakeSwap, BitMart, ve BSC gibi borsalarda listelenmektedir. Öncelikle, yukarıda belirtilen GMR’in listelendiği herhangi bir borsa platformuna giriniz. Ardından ücretsiz hesap oluşturma sayfasına giriniz. Sizden istenilen bilgileri girdikten sonra hesabınızı oluşturunuz. Kimlik doğrulama işlemi adımlarını tamamlayınız.

Hesap açılış ve doğrulama işlemini tamamladığınıza göre, borsanın para yatırma sekmesinden sizin için uygun olan yöntem ile para transferi gerçekleştiriniz. Son adımda, GMR’in listelendiği borsa sekmesine giriniz. Güncel fiyat üzerinden veya dilediğiniz tutarı girerek GMR sahibi olabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

GMR Finance Nedir? GMR Ne İşe Yarar?